Duits wijnglas 19e eeuw met opschrift "Des lebens sonnenschein ist trinken, lieben, frohlich sein" 25,5xø13cm. Cond.: G
Kristallen bloemenvaas van maker Nachtmann. Front geslepen met bloemdecor 20e eeuws 16,5xø11,5cm. Cond.: G
Leerdam persglazen schaal met ambachten "50 jarig bestaan vakbond ABC" ø28cm. Cond.: G
Driehoekige kristallen karaf met originele stop 20e eeuw. 27x13x13cm.
3-Delig kaststel.van opaline glas. Handbeschilderd met bloemen. 1 Vaas beschadigd, 35cm. en 2x23cm.
Twee moderne kristallen wishky-karaffen 20e eeuw. 23x9x9cm. en 26x9,5x9,5cm. Cond.: G
Aardewerken schenkkan 18e-19e eeuw Duitsland 35x25x22cm. Cond.: G
Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.besch. ovale voet. H.60 cm.
2 Aardewerk kastkommen van Petrus Regout Maastricht Abbey. 1e helft 20e eeuw, gedecoreerd met huizendecor 10,5xø18,5cm. Cond.: G
Antiek majolica wandbord St. Clement Frankrijk ca. 1920. "Vogel en bloemen" ø25,5cm. Cond.: G
Wandbord, onderwerp "mislukte revolutie" nov. 1918 Troelstra. In opdracht van Baaren en Campagne Enschede. Door plateelbakkerij Ivora Gouda ø23,5cm. Cond.: G