Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U
Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G
Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G
3 Schetsen Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), potlood op papier, studies Twente 10x14cm. Cond.: G
Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met figuren 22x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G
R.P. 30-er jaren, olieverf op linnen, havengezicht 56x52cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U
H. Hopley White (Engelse school), aquarel op papier, St. Radigunds Abbey wear Dover 22 Okt. 1838 50x32cm. Cond.: G
Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee herenportretten 19x27cm. Cond.: U
V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U
H. Verhaaf ca. 1910, olieverf op paneel, treurende hond 25x25cm. Cond.: G
Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G
Riemko Holtrop, olieverf op papier, compositie II abstract 64x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), vrouwelijk naakt (oude restauratie) 38x44cm. Cond.: M
Onduidelijk gesigneerd (Hille?), Duitsland begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met burcht 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollands stadsgezicht 20e eeuw, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U
G. Saller (of Salter) München, olieverf op linnen, "Muhle bei Matterhorn" 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, damesportret (vouwtje in papier) 20x27cm. Cond.: G
Mary Ellen Janssen 1990, olieverf op linnen, landschap met paarden 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 30-er jaren, olieverf op linnen, berglandschap 49x34cm. Cond.: G
Monogram W.G. '74, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G
R. Lowe 20e eeuw, olieverf op paneel, biljartspelen 20x25cm. Cond.: G
Gesigneerd Verso Maasdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, pendant riviergezicht 20x25cm. Cond.: U