Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren nootmuskaatrasp met schep. 1925 Voorschoten. 835/000 59gr. 7xø2,5x12cm. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000 300gr. H.: 30cm. Cond.: G
Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.
Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Antiek Hollands lepelvaasje,met zilveren rand, maker: H & B 835/000 8,5cm. Cond.: U
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G
Strak zilveren asbakje met houten heft, rustend op 3 leeuwepootjes. 800/000 163gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren theebus rustend op klauwpootjes. Maker: H. Hooykaas Schoonhoven 1911 in uitstekende staat 835/000 180gr. 11x10x8 cm.
Mooi strak model zwaar Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes 1937 Chester 925/000 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G
Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren zuurvorkjes/vleesvorkjes in doos uit 1871 835/000 32gr. Cond.: U
Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.
Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920 835/000 ,305gr. 8xø21cm. Cond.: U
Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861
Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.