Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. 1x Floraal + dieren. 1x Chaja Choray. Afmeting: 118 x 88 cm. + 127 x 85 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met prachtig medaillon in het midden. Rand iets gerafeld. Afmeting: 210 x 125 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Perzisch kleed. Floraal. Met oudere restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 212 x 156 cm. In goede staat.