Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.
Zeldzame Duitse/Oostenrijkse oorkonde met lakstempel. Door Carl der Sechste (handgeschreven). Kanzler von Rome 1685 - 1740. Betreffende Europese zaken, getekend in Nürnberg. Afmeting: 45 x 72 cm. In g...
Grote drie-lichts Italiaanse houtgesneden vergulde + verzilverde houten putti lamp op Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaans renaissance Heilig kruis met bronzen Corpus Christi. Met ornamenten, ebbenhout. Afmeting: 37 x 17,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Antieke messing tafelschaal met mondgeblazen glazen schaal + vogels + jongen met rank. Circa 1910. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.
Groot Russisch beschilderd lakwerk ei op console. Hardhout. 20e Eeuw. Met religieuze voorstelling met bladgoud. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting; H 19 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke, zeer grote Frans marmeren cassolette met bronzen montuur. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
Grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar met engel en bloemen. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen tazza met putti en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese plated sigarettenkoker met monogram + karaktertekens en landarbeiders/vee decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 8 x 1 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.
Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Neo gotisch. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam mooie 18e eeuwse theekist van rozenhout met bronzen monturen en messing binnenwerk. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met vergulde messing ornamenten. Circa 1890. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.