Oud emaille reclamebord van Schuttersveld/Manchester, Gebroeders van Heek. Circa 1960. Langcat Bussum. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 39 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Willem III theestoof met messing binnenbak. Circa 1860. Afmeting: H 36 x Ø 29 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven. Mahonie. Onder andere Willem III. Circa 1860. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Gouden 5 gulden munt in een gouden rand, 585/000. vijf gulden munt uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal ca 3,7 gram. Munt is bekrast.
Twee oude Hollandse Erricson bakelieten draaischijf telefoons. Afmeting: 14 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke ingelijste porseleinen/aardewerken Corpus Christi achter bol glas. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse Carl Zeiss Jena microscoop in kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 24 x 23 cm. In goede staat.
Vier oude Fayence polychrome apothekerspotten. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen Tibetaanse klankschaal met karaktertekens + daarbij een oude Indonesische kris. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede staat.
Twee antieke (medische) elektrotechnische apparaten. (1) Electro Medical Apparatus Prof. Ray Crossvenor Terrace Cookerton (mahonie kist), goed. (2) Elektrodes + accessoires (in mahonie houder).(3) Gew...
Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.
The complete single works The Beatles 1962 - 1970, 45 s. Limited Edition. 22 Stuks. Afmeting: 20 x 196 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek accordeon met parelmoer-inleg. Met koffer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 45 x 24 cm. In goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Lot met twaalf antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 10 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke olielampvoet van marmer. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees bronzen fabeldier (kylin). Mogelijk olielamp of wierookbrander. Afmeting: 21 x 22 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws tropisch houten koloniaal reissecretaire, met geheime lades + schrijfblad, inclusief sleutel. Afmeting: 16 x 24 x 42 cm. In goede staat.
Oude ramskop-gewei met schedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 30 x 18 cm. In goede staat.