Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee bronzen kandelaren, H 50 cm.
Startprijs 750 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Twee Franse cassolettes, H 47 cm.
Resultaat: 800 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met ramskoppen en verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Franse likeurkelder
Startprijs 425 EUR

19e Eeuwse Franse met fijnhout belijmde likeurkelder. Compleet met originele inhoud + bronzen beslag. Echter, één karaf gelijmd. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 27 x 26 x 36 cm.

Twee moderne windlichten
Startprijs 40 EUR

Twee grote decoratieve kristallen windlichten met messing. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 39 c m. In goede staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Resultaat: 130 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse wandconsoles
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.

Gesigneerde Russische inktpot, H 10 cm.
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde Russische vergulde bronzen inktpot. 19e Eeuw. Kabouterhuis in boomstronk. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse globus. D. Reimer Berlin 1908. Naden in globus. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Wijnkoeler+dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Antieke plated wijnkoeler + art deco messing dekseldoos met bakeliet. Circa 1920. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startprijs 800 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Twee Japanse of Chinese voorraadpotten Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote Japanse of Chinese cloisonné voorraadpotten met lotusbloem decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Set gewichten in blok
Startprijs 40 EUR

Gewichtenblok. Twee kleine gewichten missen. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 17 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden maskers met polychromie. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.

Amerikaanse Diecast paperclip, 1920
Startprijs 60 EUR

Originele antieke Amerikaanse Diecast paperclip door Judd Connecticut. Voorstellende John Griffin. Circa 1920. Gietnummer 5247. Afmeting: In goede staat.

Oude meerschuimpijp + foedraal, L 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp in foedraal met leeuwenkop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Twee Franse marmeren boekensteunen
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Art Deco boekensteunen met pinguins. Compositie metaal + marmer. Circa 1920. Een restauratie hals pinguin. Afmeting: 19 x 13 x 10 cm. In redelijke staat.

Chinese benen opiumpijp op standaard
Resultaat: 80 EUR

Chinese, benen gegraveerde opiumpijp op houten standaard, met tekst en figuren in landschap decor. Afmeting: 11,5 x 31 x 5 cm. In goede staat.

Antiek lepelrek met tinnen lepels, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands lepelrek met tien tinnen lepels. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 55 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Antiek Engels inktstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Engels (Sheffield) inktstel met golfballen en golfspeler. Plated + verguld. Golfclub + glazen flute mist. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Lot stoppen en gesp
Startprijs 50 EUR

Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen tazza, H 29 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen tazza met putti en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot dekseldozen (4x)
Resultaat: 90 EUR

Vier 19e eeuwse houten dekseldozen, waarvan twee theedozen. Mahonie/noten. Divers. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

2x Openhaardbok + wafelijzers
Resultaat: 25 EUR

Vier delen ijzerwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee wafelijzers + twee vuurbokken. Afmeting: 37 - 80 cm. In goede staat.

Haardscherm
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws verguld houten haardscherm met stikwerk. Bijbelse voorstelling. Afmeting: 90 x 58 x 30 cm. In goede staat.

Gietijzeren grape + stoof
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek gietijzer. 1x Grape + 1x stoof. Afmeting: 22 - 30 cm. In goede staat.

Twee wandblakers
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gehamerde wandblakers van messing. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Afrikaans etnografisch masker
Startprijs 130 EUR

Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bierpul
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse bierpul/pint van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Zes houtsnijwerk panelen
Startprijs 80 EUR

Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.

Antieke zwavelstokhouder, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse steengoed polychroom geglazuurde aap 'ärgere dich nicht'. Zwavelstokhouder. Circa 1900. Toegeschreven aan Bernard Bloch. Minimale chips. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot schilderijlampen (8x)
Resultaat: 90 EUR

Acht oude messing schilderijlampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Gesigneerd Ruby + Martin. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Lot plated ( 4x)
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek plated. Bestaande uit: Koekjestrommel + drie schenkkannen. Plated is sleets. Afmeting: 20 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

3x Dupont aansteker
Resultaat: 120 EUR

Drie oude plated Dupont Paris aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Natuurstenen bolvaas, H 27 cm.
Startprijs 120 EUR

Gepolijste natuurstenen bolvaas. Ongesigneerd. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Drie meetinstrumenten
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Siciliaanse marionet
Startprijs 150 EUR

Grote oude Siciliaanse marionet-pop gemaakt van hout + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische waaier
Startprijs 80 EUR

Antieke Indonesische waaier met hoorn en perkament wayang goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Gigantische schedel met schorpioen als spaarpot
Startprijs 100 EUR

Gigantische schedel met schorpioen als spaarpot. Kunststof. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 57 x 40 cm. In goede staat.

Groot palissander Heilig kruis
Startprijs 120 EUR

Groot palissanderhouten Heilig kruis met Corpus Christi van lindenhout. Basement van palissander met band-intarsia. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Twee ingelijste miniaturen
Startprijs 140 EUR

Twee miniatuur dames portretten. Handgeschilderd. Circa 1900. Met gegraveerde lijsten. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Antieke zadelhouder, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten zadelhouder met leer. Circa 1900. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Antieke Chinese sigarettenkoker, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese plated sigarettenkoker met monogram + karaktertekens en landarbeiders/vee decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 8 x 1 cm. In goede staat.

Emaille reclamebord Rolinck Pilsener
Resultaat: 50 EUR

Emaille reclamebord Rolinck Pilsener. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Emaille reclamebord Van der Elst Tabacs
Startprijs 200 EUR

Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.

Beteco geluidsbox, 1930
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Shell benzinepomp
Startprijs 800 EUR

Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Höfner gitaar
Startprijs 60 EUR

Duitse Höfner gitaar. 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Antieke inktset, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke historisme plated inktset met brief-weegschaal + pen. Circa 1890. Afmeting: 20 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Lot diverse brillen
Resultaat: 900 EUR

Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.

Delfts-blauwe wandplaquette
Startprijs 60 EUR

Porseleinen geglazuurde wandplaquette. Delfts blauw. Gemeente Losser Twenthe. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 28 x 5 cm. In goede staat.

Vijf antieke dekseldozen
Resultaat: 130 EUR

Vijf antieke dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Diverse houtsoorten + intarsia. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Drie oude Hollandse penningen Ø 6 cm.
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...

Twee antieke bronzen penningen Ø 5 - Ø 6,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee antieke bronzen erepenningen. Nationale + Internationale landbouwtentoonstelling Den Haag 1913. Beide penningen ontwerp van J.C. Wienecke, 1872 - 1945. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.

Oude postzegels + collectie munten
Resultaat: 100 EUR

Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.

Antieke lakzegel in houder Ø 10 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke groene lakstempel in koperen dekseldoos. Waarschijnlijk 17e eeuw. Latijns schrift + ridder te paard. Afmeting: Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, H 45 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse bronzen kaarskandelaren met porselein. Handbeschilderd. Floraal. Eén bronzen voetje achter niet origineel. Circa 1860. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke kopergeslagen paraplubak met strijdwagen, putti en landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kandelaren, 1835
Startprijs 650 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse, bronzen Charles Dix kaarskandelaren met draken. Circa 1835. Drie bobeches missen. Verder in goede staat. Afmeting: H 58 cm.

Gesigneerde art deco vaas, 1910
Resultaat: 110 EUR

Gesigneerde art deco koper gehamerde vaas met floraal decor. Door L. Provins, 1873 - 1943. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Indonesische kris + gebedsrol
Startprijs 50 EUR

Indonesische kris + gebedsrol in draaibare houder. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Twee antieke schenkkannen, 1890
Startprijs 135 EUR

Twee antieke kristalglazen historisme schenkkannen met messing/plated monturen. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 31 cm. In goede staat.

Grote Franse cassolette, H 61 cm.
Startprijs 250 EUR

Antieke, zeer grote Frans marmeren cassolette met bronzen montuur. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Twee antieke stickbarometers
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.

3x Porseleinen lamp
Resultaat: 100 EUR

Drie oude porseleinen lampenvoeten met messing. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 41 - 76 cm. In goede staat.

Engelse barometer, 96 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.

Oude scheepsbarometer
Resultaat: 130 EUR

Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Lot diverse voorraadblikken
Startprijs 120 EUR

Lot diverse voorraadblikken met reclame. Onder andere; Bensdorp Cacao, Droste Cacao, Pette Cacao, Honig. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Cacaoblik Korff - Amsterdam
Startprijs 60 EUR

Groot antiek cacao voorraadblik van Korff- Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Antieke gotische zandstenen kapel met beeld
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Twee messing kandelaren, 1870
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse messing Napoleon III kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Drie antieke kandelaren, 1900
Startprijs 200 EUR

Drie antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

Twee empire-stijl kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee oude bronzen empire-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude metalen Deense Jydsk telefoon met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Taschen Atlas Major (in houder)
Startprijs 80 EUR

Taschen Atlas Major. Nadruk uit 1665. In houder. Met diverse kleurplaten. Gelimiteerde uitgave. Afmeting: 40 x 27 x 6 cm. In goede staat.

Vier bijbels
Startprijs 100 EUR

Lot met 4 kerkelijke boeken, waarvan 3 bijbels met zilveren sloten, 833/000, en een psalmenboek met geelmetalen sloten. In redelijk goede staat.

Antieke Venetiaanse hanglamp
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.

Antieke WMF theekan, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse W.M.F. theekan. Circa 1920. Porselein in plated houder. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Vier delen oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud/antiek koperwerk. Het betreft; theekan, melkkan, hengselvaas en een trechter. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Lot distilleer koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek distilleer koperwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.

Antiek bronzen inktstel, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.

Oude koperen biertap
Startprijs 80 EUR

Oude koperen biertap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Koperen theeketel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing met koperen Jugendstil theeketel met distel decor. Door Carl Deffner Esslingen. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Twee delen antiek brons
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek brons. 1x 18e Eeuwse bronzen vijzel. 1x Perzische bronzen notentang. Afmeting: 13,5 x Ø 14 cm. + 9 x 18 x 1 cm. In goede staat.

Antieke messing kraantjeskan, 1800
Startprijs 80 EUR

Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Sputnik hanglamp Ø 46 cm.
Startprijs 150 EUR

Sputnik hanglamp uit de 60-er jaren. Gemaakt van kunststof +chroom. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen tafellamp, H 45 cm.
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerde antieke bronzen tafellamp met Griekse dame. Gesigneerd Pierre-Alexandre Schoenewerk, 1820 - 1885. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen hanglamp met bruin glas en gebloemd koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 62 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Italiaanse albasten lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Grote kroonluchter
Resultaat: 35 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat

Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm.
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.