Antiek vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas. Floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.
Twee gepolitoerde Art Deco-stijl bijzettafels. Belijmd met diverse houtsoorten. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinese of Japanse draaibare tafel met etageres en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.