Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Louis Philippe. Met schellak politoer. Afmeting: 84 x 70 x 41 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Twee gepolitoerde Art Deco-stijl bijzettafels. Belijmd met diverse houtsoorten. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x Ø 60 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.