Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bijzettafel met floraal intarsia, bronzen kettingen en ornamenten. Afmeting: H 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, achthoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met cloisonné blad. Floraal/kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Wortelnoten handgepolitoerd kastje met volle zuilen. Circa 1920. Empire-stijl. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 71 x 44 x 35 cm. In goede staat.
Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.
Hollands theekastje uit de 50-er jaren van eikenhout met glas-in-lood. Afmeting: 78 x 87 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten naaitafel. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 78 x 60 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse kast met boven twee deuren, geborstelde panelen. Kast heeft mooie patina en verkeerd in goede staat. Afmeting: 192 x 175 x 54 cm.
Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.
Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.
Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm
Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Antieke Chinese of Japanse draaibare tafel met etageres en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee gepolitoerde Art Deco-stijl bijzettafels. Belijmd met diverse houtsoorten. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x Ø 60 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas. Floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek tafelblad met intarsia. Circa 1910 - 1930. Art Deco. Afmeting: 111 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke mahoniehouten biedermeier stoelen. 19e Eeuw. Afmeting: 87 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten naaitafel met intarsia Landschap/figuren decor. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 75 x 56 x 43 cm. In goede staat.
Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.