19e Eeuws mahoniehouten ladenkastje met messing verguld beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 54 x 37cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bijzettafel met palissander binnenblad. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten historisme eethoek. Circa 1880. Met leeuwenkoppen decor. Bestaande uit; Tafel, stoelen + 1 armleunstoel. Afmetingen: 74 x 122 x 77 cm. + 103 x 50 x 44 cm. + 108 x 60 x 54 ...
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: H 70 x Ø 104 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse barok houten koffer met leder bekleed, met bronzen beslag, slot + sleutel. Afmeting: 221 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse tiltop tafel van mahoniehout. Met florale intarsia en vier-spant houtgestoken poot. Afmeting: 53 x 98 x 133 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met intarsia. Afmeting: 71 x 47 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede front. Afmeting: 71 x 121 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met koperdraad-inleg en drie (zeskantige) uitklapbare etagere-bladen. Circa 1900. Afmeting: 72 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit commode met vier lades en ranken decor. Circa 1890. Afmeting: 81 x 118 x 55 cm. In zeer goede originele staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten salontafel op vier-spant poot. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 97 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.