19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gatelegtafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 87 x 120 x 129 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse barok houten koffer met leder bekleed, met bronzen beslag, slot + sleutel. Afmeting: 221 x 30 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit commode met vier lades en ranken decor. Circa 1890. Afmeting: 81 x 118 x 55 cm. In zeer goede originele staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.