Antieke jachtgarderobe met reebok. Circa 1930. Afmeting: 92 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Chinese zachthouten kinderwagen met merkteken. Opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 45 x 63 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Antiek secretaire met snijwerk. Eikenhout. Circa 1900. Louis Quinze stijl. Afmeting: 95 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse side-table van rozenhout, met drie lades, schrijfleer en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 78 x 105 x 40 cm. In goede staat.
Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gebogen Louis Philippe vertico met opstand en volle zuilen. Circa 1860. Afmeting: 176 x 96 x 41 cm. In zeer goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal/fabeldieren decor en marmeren blad. Afmeting: 81 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Davenport secretaire van mahoniehout. Met schrijfklep en lades in zijkant. Circa 1880. Afmeting: 90 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met zuilen en velours bekleding. Circa 1880. Afmeting: 89 x 43 x 50 cm. In goede staat.