Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Set bijzettafels
Startprijs 600 EUR

Twee gepolitoerde Art Deco-stijl bijzettafels. Belijmd met diverse houtsoorten. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x Ø 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse houten koffer
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse barok houten koffer met leder bekleed, met bronzen beslag, slot + sleutel. Afmeting: 221 x 30 x 50 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Startprijs 80 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse naaitafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.

Gestoken armleunstoel
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.

Empire stijl verzamelaarskastje
Resultaat: 425 EUR

Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met sledepoten en hengsels. Voorzien van floraal snijwerk. Afmeting: 59 x 120 x 67 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Japanse tafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese of Japanse draaibare tafel met etageres en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 cm. In goede staat.

Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.

Eethoek (tafel + 4 stoelen)
Startprijs 500 EUR

Set van vier antieke mahoniehouten stoelen (circa 1900) met band-intarsia + Engelse mahoniehouten tafel, circa 1880. Afmeting: 99 x 46 x 43 cm. / 80 x 115 x 90 cm. In goede staat.

Eiken tafel ca 1920.
Startprijs 150 EUR

Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm

Wortelnoten commode
Resultaat: 100 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 95 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Engelse tiltop tafel
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse tiltop tafel van mahoniehout. Met florale intarsia en vier-spant houtgestoken poot. Afmeting: 53 x 98 x 133 cm. In goede staat.

Schotse hangspinde
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Schotse eikenhouten hangspinde. Met schappen en drie lades achter de deur. Mooie patina. Afmeting: 70 x 61 x 28 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1850
Resultaat: 130 EUR

Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.

Ronde eettafel Ø 125 cm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse palissanderhout fineer belijmde eettafel. Enkele fineerschades bij voet. Afmeting: H 76 x Ø 125 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse eiken kist
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.

Antieke kersenhouten stoel, 1830
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Antieke empire halspiegel, H 148 x B 48 cm.
Startprijs 150 EUR

Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met intarsia. Afmeting: 71 x 47 x 53 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Startprijs 350 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten wortelnoten commode. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 114 x 49 cm. In goede staat.

Beschilderde hoekkast
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse handbeschilderde hoekkast met floraal decor. Afmeting: 130 x 52 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse empire chiffoniere
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.

Handgeschilderd kamerscherm
Resultaat: 130 EUR

Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.

Wortelhouten piedestal, H 91 cm.
Resultaat: 90 EUR

Wortelhouten piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Startprijs 50 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede front. Afmeting: 71 x 121 x 62 cm. In goede staat.

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse eiken tafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.

Antieke Duitse dekenkist, 1820
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot. Afmeting: 62 x 87 x 60 cm. In goede staat.

Franse commode met snijwerk, 1880
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse bijzettafel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met koperdraad-inleg en drie (zeskantige) uitklapbare etagere-bladen. Circa 1900. Afmeting: 72 x 49 x 56 cm. In goede staat.

Antieke Duitse commode, 1890
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit commode met vier lades en ranken decor. Circa 1890. Afmeting: 81 x 118 x 55 cm. In zeer goede originele staat.

19e Eeuwse Engelse commode
Startprijs 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse commode van mahoniehout met zes lades, band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 132 x 115 x 51 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Startprijs 50 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.

Bruin lederen armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.

Bruin lederen armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.

Engelse eikenhouten kast, 1760
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Engelse kast met boven twee deuren, geborstelde panelen. Kast heeft mooie patina en verkeerd in goede staat. Afmeting: 192 x 175 x 54 cm.

Antieke naaitafel, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten naaitafel. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 78 x 60 x 43 cm. In goede staat.

Duitse naaitafel, 1850
Startprijs 275 EUR

Duitse, laat biedermeier essenhout fineer naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 80 x 56 x 43 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere, 1840
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke Duitse vitrinekast, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie commode, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Mahonie commode, 1870
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands theekastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands theekastje uit de 50-er jaren van eikenhout met glas-in-lood. Afmeting: 78 x 87 x 41 cm. In goede staat.

Ronde salontafel Ø 97 cm.
Resultaat: 80 EUR

Wortelnoten salontafel op vier-spant poot. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 97 cm. In goede staat.

Salontafel met lades (teak)
Startprijs 80 EUR

Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.

Wortelnoten kastje, 1920
Startprijs 250 EUR

Wortelnoten handgepolitoerd kastje met volle zuilen. Circa 1920. Empire-stijl. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 71 x 44 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1850
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese hockers
Resultaat: 140 EUR

Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.

Hocker/cloisonné blad
Resultaat: 150 EUR

Chinese hardhouten hocker met cloisonné blad. Floraal/kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 42 cm. In goede staat.

Eiken gebogen commode
Startprijs 150 EUR

Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Duitse 1-deurs kast, 1860
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse 1-deurs kersenhouten kast. Zogenaamde blender secretaire. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 185 x 105 x 52 cm. In zeer goede staat.

Naaitafel (acht-hoekig)
Startprijs 225 EUR

19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, achthoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Tafel met intarsia
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse bijzettafel met floraal intarsia, bronzen kettingen en ornamenten. Afmeting: H 75 x Ø 40 cm. In goede staat.

Retro Wassily-stijl stoel
Resultaat: 150 EUR

Retro Wassily-stijl moderne stoel met leder en chroom. Retro. Vrijwel ongebruikt. Afmeting: 74 x 78 x 70 cm. In goede staat.

Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld)
Resultaat: 80 EUR

Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.

Eiken spinde, 1800
Resultaat: 300 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1820
Resultaat: 200 EUR

Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.

Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 150 EUR

Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Beschilderde scheepskist
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Antieke oorstoel
Resultaat: 225 EUR

Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.

Kersenhouten hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.

Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR

Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.

Twee antieke nachtkastjes, 1900
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.

Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 500 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.

Biedermeier stoel
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Zware palissander armleunstoel, 1850
Resultaat: 60 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Chinese tafelset
Resultaat: 180 EUR

Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.

Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startprijs 275 EUR

Twee grote Chinese horseshoe stoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 75 x 69 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780
Startprijs 600 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1800
Resultaat: 190 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gestoken kist
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.

Chinese stoel
Startprijs 350 EUR

Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 1850
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude armleunstoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

Duitse vitrinekast
Resultaat: 450 EUR

Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.

Kleine damessecretaire
Startprijs 150 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 25 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Twee eiken gildestoelen
Startprijs 60 EUR

Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.

Brede lederen relax stoel
Startprijs 60 EUR

Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Elektrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.

Tafel met marqueterie
Startprijs 250 EUR

Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.

Ronde ladenkast met intarsia
Startprijs 250 EUR

Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.