20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Duits Villeroy & Boch servies. Tweede helft 20e Eeuw. Vaatwasmachine bestendig. Decor: Rusticana. Bestaande uit: 12 borden, 12 kop + schotels, koffiekan, melkkan + suikerpot en kaarskandelaar. Afmetin...
Duits blauw/wit porseleinen Hutschenreuther servies. Decor: Schloss Brühl. 20e Eeuw. Bestaande uit: 12 grote diner borden, 6 soepborden, 13 ontbijtborden, 1 kop + schotel, 2 schalen, 1 soepterrine, 2 ...
Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits K.P.M. porselein. 1900 - 1930. 1x K.P.M. schaal. 1x K.P.M. sauciere, chips onderrand, verder goed. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke jugendstil porseleinen vaas met floraal/druiven en goud decor. Circa 1900. Frankrijk. Bovenrand gelijmd + bloemblad beschadigd. Afmeting: H 50,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse porseleinen plaquette. Handgeschilderd door A. Faltat. In vergulde lijst. Afmeting: H 26 x B 14 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen papegaai door Paul Ens. Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Twee Duitse Sitzendorf porseleinen papegaaien. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Rosenthal buste. Mozart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen Thüringen porselein. 1x K.P.M. figuur + 1x pronk dekselvaas. Floraal/goud/putti decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 20 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Royal Dux porseleinen figuren. Bohemia. Arabische vrouw + Arabische man. Met goud decor. Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Twee 18e eeuwse polychrome Fayence schenkkannen. Frankrijk. Huile + Vinegar. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen paarden. China? Delft? 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Twee grote neo renaissance polychrome Fayence oorvazen met engel/ramskoppen decor. Met bodemmerk. Gemerkt Deruta. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.