Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse haven-tegels in lijst. Enkel chip. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Visser in landschap decor. Enkele beschadigingen bij voet. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse/Weense wandschotel met familieportret. Genummerd. Kobalt blauw glazuur met zilver overlay. Circa 1880. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitsland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Vier delen oud Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Twee asbakken, dekseldoos, bonbonmand. Roos heeft chips. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.