Grote Italiaanse jaren-90-stijl keramieken hocker met goud decor. Liggende kameel. Afmeting: 49 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Grote vaas gemerkt 't Fortium'. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 14 - 24 cm. In goede staat.
Lot antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt Hutten Steinach. Bestaande uit: 5 schotels, 3 kopjes, eierdoppenhouder (een dop mist + 2 gelijmd) comfoor (chip) + menage (goed). Eén schotel beschadi...
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke plaquette van terracotta. Maria met kind. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse porseleinen borden met figuren/goud decor. Gemerkt prov. S + E, E.S. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen borden. Circa 1900. Jugendstil. Gouda + letters + nummers. Floraal/vlinder decor. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitsland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm. In ...
Vier oude Italiaanse Napels porseleinen figuren. Divers. 20e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Twee antieke Duitse historisme baardman kruiken van aardewerk met tinnen deksels. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits Rosenthal servies van porselein. Ranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, drie dekselschalen, twee sauskommen, theekan, melk/suiker set, 13 kop en schotels, 3...
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen dekseldoos met putti. Duitsland? Circa 1880. Historisme. Twee blindmerken + nummers. Floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/figuren decor. De Klaauw merkteken. 19e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet. Met landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Onderrand schade. Afmeting: H 26 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas. 19e - 20e Eeuw. Gemerkt V.E. 24. P. Glazuurschade. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Makkumer Fayence dekselvazen. Gemerkt Tichelaar. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 18 cm. Twee chips. In redelijk/goede staat.
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam. Het betreft zeven borden uit de 17e - 18e eeuw. Divers. Religieus et cetera. Afmeting: Ø 19 - Ø 23 cm. Gereconstrueerde scherven. In redelijke staat.
Twaalf antieke mangaan-kleurige tegels met plaatsen in dubbele cirkel. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van tachtig stuks mangaan-kleurige tegels met landschap decor + dubbele cirkels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van zestig antieke Hollandse witjes tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier delen oud Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Twee asbakken, dekseldoos, bonbonmand. Roos heeft chips. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Moderne Royal Copenhagen porseleinen vaas. Decor Fajance. Floraal + vogels. Schilder A.H. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen Jugendstil vazen. Ivora Gouda B.O. 218. Circa 1910. Beide vazen onderrand bijgewerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Societé Ceramique Maastricht lampetstel. Paars-wit-goud. Circa 1900. Eén haarlijn waskom, verder goed. Afmeting: 15 - 35 cm.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.