20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antieke majolica oorvaas met floraal decor + letters WSS + UT 93. Vermoedelijk Duitsland. Historisme. Mooi van kleur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Mooi antiek Duits Tirschenreuth Bavaria porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Octagonaal. Circa 1920. Bestaande uit; 12 Kop + schotels, theepot, melkkan, suikerpot, roomkan. Minimale chip mo...
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met manden, rocailles en goud decor. Eén arm gelijmd + basement gelijmd. Afmeting: H 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 21 stuks Hollandse polychrome Makkumer tegels. Westraven. Met dubbele blauwe ring. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Elf blauwe landschaps-tegels met dubbele blauwe ring. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Makkumer tegels met schepen decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse haven-tegels in lijst. Enkel chip. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Fayence wandtegel met afbeelding van textielverkoper + naakte vrouw. Spreuk; Le marchand de textiles. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence tegeltableau. 12-Pas. Met afbeelding van platbodems op volle zee. Minimale randschade. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met tulp decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws 4-pas Fayence tegeltableau. J. Regum 13 vers 23. Ruiter te paard met leeuw. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Lot tegels (38 stuks). Makkum et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinoiserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Zeven delen Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Twee Delftse borden, 19e eeuw + vijf Makkumer borden/schalen. Afmeting: Ø 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.
Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Fayence terrines met onderschaal en floraal decor. Delfts? Gemerkt A. ITD.Z. Eén terrine + onderschaal gaaf. Eén terrine + schaal met schade. Afmeting: 13 x 22 x 18 cm. In redelijk/goe...
Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal/landschap decor. Groot bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome Fayence kaststel. Gemerkt P.K. Circa 1920. Afmeting: H 22 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Visser in landschap decor. Enkele beschadigingen bij voet. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bloemvaas decor + bodemmerk. Eén restauratie + enkele chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.