Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. Chips. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. rand met chips verder goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 2 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale emaille beschildering + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...
Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pot met oren. Rondom voorzien van rivier landschap/figuren/pagode decor. Dubbele blauwe bodemring. Met console. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.