19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur + ribbels. Afmeting: 22,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.