Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...

Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm.
Startprijs 325 EUR

19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 350 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...

Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese celadon vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur + ribbels. Afmeting: 22,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Japans erotisch harmonica-boek
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19,2 cm.
Startprijs 375 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Chinese goden, herten, vleermuizen in landschap decor. Afmeting: H 20 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse celadon schotel
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 31 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met noppen + floraal reliëf decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.