18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.