Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees speksteen gesneden hoofd op houten console. Enkele chips. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met onderwater vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Rose in republiek stijl. Figuren/tekst/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom geisha + zotjes in tuin decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen penseelvazen met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees klein kamerscherm met Chinees porseleinen plaquettes, berglandschappen/tekst decor. Signatuur. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50,5 x 1,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met kraanvogel in waterpartij decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met rondom figuren in tuin decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing vergulde kaarskandelaren met Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen. Figuren/floraal en goud decor. Ingekort. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.