Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pattipan
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met kostbaarheden decor + merktekens + bodemmerk. Afmeting: 3 x 16,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal + lepel
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...

Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie goed. Eén met haarlijn. Eén met chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten
Resultaat: 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung schaal Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinese Tibetaanse rituele tempelbellen van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met witte draak in golven + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.

Twee Imari vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 400 EUR

Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...

Chinese penselenlegger
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.