Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...

Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Vijf delen rood lakwerk
Resultaat: 350 EUR

Vijf delen oud/antiek Japans/Chinees rood lakwerk. Divers. Dekseldozen + vaas. Enkele beschadiging. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels
Resultaat: 350 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...

Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari petroleumlampen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Drie Chinese dekselvazen
Resultaat: 350 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Bestaande uit: 17e - 18e eeuwse deksevaas met floraal/Kang Xi decor, met bodemmerk, haarscheur + dekselschade. En twee drakenvazen met vier tekens b...

Vier Japanse Imari visborden 23 - 28 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl bord met wintergezicht/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Eén bord gelijmd, vijf borden minimale chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Imari/floraal/goud decor. Drie borden enkele chips, één bord gaaf, twee borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 325 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor...

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met berglandschap/tuin decor. Drie met haarlijnen, twee met chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.