Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met kylin + feniks in tuin decor. En een schaal met figuren in tuin decor. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. / H 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees/Japanse borden met diverse decors. 18e - 19e Eeuw. Twee borden enkele restauratie. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese dekselvazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...
Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Beschadigd. 1x Familie Rose. 2x Yong Cheng, floraal. Afmeting: 11 - 12 cm. In matige staat.
Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.
Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vlinder/tuin decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Japanse cloisonné borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Meiji, feniks decor. 2x Vogel decor, circa 1930. 1x Emaille, China/Japan, circa 1900. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In g...
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese houtgesneden roodlak + gouden tempelhond. Verso sporen oud wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 13 x 24 x 11cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.