Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...

Lot Chinees Familie Rose (6x)
Resultaat: 550 EUR

Zes delen Chinees porselein. Kantonees, Familie Rose met figuren/vogels/vlinders en goud decor. Bestaande uit: Vaas, randglazuur. Twee wierookbranders, waarvan één beschadigd. Eén kom, randschade. En ...

18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 120 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenbord. Draken in zee + wolken decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.

Drie grote 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 28 - Ø 42 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte/Familie Rose borden. Divers. Beschadigd. Afmeting: Ø 28 - Ø 42 cm. In matig/redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geisha's in tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese trekpotjes
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Divers. Alle drie gerepareerd. Floraal/zotjes decor. Afmeting: 9 - 11 cm. In matig/redelijke staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 140 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met blauw floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: H 5,7 cm. Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 4.250 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met varken/wolken decor + koperen omranding. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800
Resultaat: 1.100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose/mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.

Franse tazza met Chinese schotel
Resultaat: 1.600 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen vergulde tazza met putti en Chinese Familie Rose Kantonese schotel met figuren/floraal en goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 24 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tazza met Familie Rose bord Ø 23 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke bronzen tazza met een 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Bloemvaas decor. Afmeting; H 14 x Ø 23 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaaslamp, H 58 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet, Familie Rose/figuren/floraal en goud decor. Voorzien van messing montuur. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinenese wierookbrander
Resultaat: 950 EUR

Zware bronzen Chinese wierookbrander met tekst en bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotje in tuin + goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.