Twee Chinese figuren. 1x Lachende boeddha van speksteen. 1x Porseleinen foo-hond met opengewerkte bal, beide poten beschadigd. Afmeting: 8,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse bronzen wijsheer met cloisonné. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen geisha met cloisonné. Met bodemmerk, vis op tablet. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.
Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse koperen met messing gebedsrolhouder met karaktertekens + symbolen. Afmeting: L 33,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japanse Satsuma jardiniere met messing draken en armaturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 34 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antiek Chinees granieten beeld. Keizer op stoel. Afmeting: 23 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons + originele console. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met floraal decor + ribbels. Eén kom haarlijn, randglazuur schade. Afmeting: H 9,5 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose scheerbekken met tuin/pauw/goud decor. Afmeting: 8,5 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine cup met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 6,8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén stukje eraf, maar wel los erbij. Afmeting: H 3 x Ø 6,2 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters bronzen Shiva figuur met vier armen, staande op lotusbloem. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen/floraal/goud en vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en oren. Afmeting: H 36,2 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke terracotta houders met stoppen. Schildpad + flacon met vissen. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleders in landschap/rotsen/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen penseelvazen met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oxyde rode draak. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, tijgerkoppen/floraal en goud decor. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zotje op karbauw/vleermuis decor + signatuur. Baluster vormig. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.