Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...
Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen. Floraal decor. Afmeting: H 8,7 cm. Randschades + twee haarlijnen. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd, 25,5cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.
19e Eeuwse aparte Chinees porseleinen vaas met groen glazuur.Tuin/vogel/kylin koppen decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal/vissen decor. Op koperen voet. Oude haarlijnen. Afmeting: H 37 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vlinder/tuin decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Enkele minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen meiping vaas. Baluster-vormig. Met figuren decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met oren en blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing vergulde kaarskandelaren met Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen. Figuren/floraal en goud decor. Ingekort. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met kostbaarheden decor + merktekens + bodemmerk. Afmeting: 3 x 16,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met coulissen/geisha's/hert decor. Drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje chip. Alle schotels goed. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In redelij...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met erotische voorstelling. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Eén met lange Lijs decor, handvat gelijmd + haarlijn. En één met landschap decor, randschade deksel + haarlijn. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijke staat...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Eén bord gelijmd, vijf borden minimale chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Imari/floraal/goud decor. Drie borden enkele chips, één bord gaaf, twee borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met draken decor + houtgestoken deksel. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...
Chinees porseleinen waterpot met oren en oxyde rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen miniatuur maanvaas met oren. Familie Verte/tuin decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse vaas met figuren in tuin/floraal/goud decor, randschade + haarlijnen. En een grote kom met floraal/vogels/goud decor, circa 192...
Set 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels met landschap/pagode decor. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Eén kopje haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Beide schotels...
Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Rose in republiek stijl. Figuren/tekst/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met vissen decor + bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met geritste tekst in bodem + goud. Afmeting: H 4 x 18,7 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit jade gesneden vaas + deksel. Floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.