17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...
Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren/hert decor. Eén schotel twee chips. Eén schotel gelijmd. Eén schotel randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met kylin en floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Rose, mandarijn decor schotel, goed. 1x Imari kopje met schotel, kopje heeft chip, schotel is goed. 1x capucijner kopje met floraal deco...
Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. Minimale chip. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met draken decor + bodemmerk. Yong Zheng. Randrestauratie. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...
Vijf antieke Japanse borden. Divers. 19e Eeuw. Onder andere Kakiemon-stijl. Afmeting: Ø 16 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kraanvogels in landschap + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Kleurstelling: Paars, blauw met goudrand. Craquelé glazuur. Afmeting: 10 cm. x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen suikerpot met landschap/tuin en goud decor. Randrestauraties. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.
Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...
Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met coulissen/geisha's/hert decor. Drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje chip. Alle schotels goed. Afmeting: 7 x Ø 13 cm. In redelij...
Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in berglandschap/waterval decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Emaille verf. Eén bord goed. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met paradijsvogel/granaatappel decor + verso floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...
Grote Chinees porseleinen schotel Kang Ci 18e met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi opengewerkt bord met floraal decor + bodemmerk. Twee chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Japanse Arita porseleinen vaas met Kilin, tuin/floraal en goud decor. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Twee grote Japans Imari porseleinen kraagvazen met ribbels en tuin decor. Afmeting: H 32 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen pot met floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Veertien delen Chinees porselein. Bestaande uit tien kopjes + vier schotels. 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Bestaande uit: 17e - 18e eeuwse deksevaas met floraal/Kang Xi decor, met bodemmerk, haarscheur + dekselschade. En twee drakenvazen met vier tekens b...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/vogels en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met fruit decor + bodemmerk. Rond gat in bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/kostbaarheden en vlinder decor. Gelijmd. Afmeting: H 12 x Ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.