Grote Chinees porseleinen dekselpot met draken decor + houtgestoken deksel. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met rood floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi lampenvoet op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur. Krasjes. Géén bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen vazen. Cylindrische vazen met tuin/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kylin in landschap decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met jing jang decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met diverse zotjes in coulissen decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen figuren. Geisha's met floraal decor + Familie Verte vazen in de handen + goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi plooiborden met vijver/watervogel decor. Enkel chips. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese balustervormige vaas met vogels/paarden in landschap + koppen. Bakfouten bij onderrand. Afmeting: H 43 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinese rolwagen vaas met rondom figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/bamboe/pioenroos decor. Twee haarlijn restauraties. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 40 x Ø 31 cm.In goede staat.
Oud Chinees rol schilderij met voorstelling van keizerlijke figuren in paleis + met tekst + signatuur. Gouache op papier. Craquelé. Afmeting: 66 x 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleders in landschap/rotsen/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal/vissen decor. Op koperen voet. Oude haarlijnen. Afmeting: H 37 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kopje met geel glazuur en tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Chinese Peking-glazen pijpvaas met floraal decor + Arabische tekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees verguld bronzen Lohan figuur met floraal decor. Boeddhistisch. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor + tekst + signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Chinese jade gesneden lakstempel met floraal/bloesemtak/rots decor + tekst (signatuur). Afmeting: 5,5 x 8 x 3,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese vergulde bronzen Kylin, fabeldier (houder). Met scharnier bij hoofd. Zeer gedetailleerde verwerking. Afmeting: 20,5 x 25,5 x 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit jade gesneden vaas + deksel. Floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans Imari porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Pijpvaas, dekseldoos, gemberpot, kom en bord. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Lot van acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen schalen met landschap/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met floraal/symbolen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren. 1x Lachende boeddha van speksteen. 1x Porseleinen foo-hond met opengewerkte bal, beide poten beschadigd. Afmeting: 8,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees geborduurd kleed van zijde. Met zeemonster/figuren/feniks/vleermuis/Quan Yin decor. 19e Eeuw of ouder. Beschadigd. Afmeting: H 58 x B 37 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.
Antieke houten Perzische of Chinese lakwerk schaal. Rood van kleur met fijngeschilderd floraal goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Queng Lung. Twee schotels haarlijn + diverse chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese Kantonese Familie Rose theepot met floraal/vlinder/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, Familie Rose decor, bovenrand gelijmd. 1x 18e - 19e Eeuw, figuur in landschap decor, beschadigd. 1x Geisha in tuin decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In redel...
Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Bord met tuin decor, gelijmd. En een vaas met paradijsvogels/pioenrozen decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 19 - 28 cm. In matige staa...
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Acht delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd. Bestaande uit; vijf Kang Xi schotels met zeemleer glazuur + bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In matig/redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met blauw glazuur + bodemmerk. En een zalfdoosje met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse Tangka. 20e Eeuw. Boeddhisme. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japans porseleinen Kutani kom met kraanvogel/goud decor. Rand gelijmd. Afmeting: H 13 x Ø 27 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Circa 1900. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 20,6 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Japanse Satsuma porseleinen saké cups met Japanse figuren/goud decor. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek cloisonné. Bestaande uit: 19e Eeuwse kom met bodemmerk, China? En twee Japanse dekseldozen, 20e eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Elf diverse Chinees porseleinen schotels. 19e - 20e Eeuw. Enkele delen haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Floraal/goud/draken decor. Bestaande uit: Twee rijstkommen met deksel. Eén kom, floraal/goud + bodemmerk. Drie schalen, waarvan twee met bodemmerk. Afmeting: 12 ...
Drie delen antiek Japans/Chinees aardewerk. 1x Chinese Sang de Boeuf karper, 19e eeuw. 1x Japanse Satsuma schaal met draken decor + bodemmerk, gelijmd. 1x Keramieken vaas met cloisonné, floraal/vogel ...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen lekschalen. Queng Lung / Kang Xi. Eén floraal op driepoot, één poot mist + bakfout. Eén floraal/coulissen, haarlijn + randschade. Afmeting: 22 - 23 cm. In re...
Zeven Chinees porseleinen schotels. Twee soorten. Circa 1900. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
16e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kraakschotel met vogels in tuin/coulissen decor. Gelijmd + chips. Afmeting: Ø 29,2 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee Queng Lung schotels, landschap decor, haarlijn + chips. 1x 19e Eeuw, peterselie decor, met vier tekens bodemmerk, haarlijn. Afmeting: 13 - 14 c m. I...
Drie Chinees porseleinen figuren met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met figuren in coulissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Perzikkom met vleermuis decor + bodemmerk. 1x Rolvaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 18 -Ø 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met floraal/konijnen decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Japanse wierookbranders van brons. Met foo-honden en vogels. Deksel mist. Afmeting: 30 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiek Japans porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Divers. Onder andere; Kutani. Grote kom randrestauratie, verder in goede staat. Afmeting: 16 -26 cm.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Gelithografeerd. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse/Chinese cloisonné kandelaren, olielampen met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinese zes-kantige Yixing trekpot met bamboe/geritste tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse vaas met figuren in tuin/floraal/goud decor, randschade + haarlijnen. En een grote kom met floraal/vogels/goud decor, circa 192...
Vijf delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Drie kommen, waarvan 2x Kang Xi + 1x Imari. En een vaas + schotel, 19e eeuw. Afmeting: 11 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees aardewerk. Bestaande uit; 1x vaas met hengsels en meanderende omranding. 1x Knobbelvaas met zotjes, rood gelakt. 1x Bolvaas + console, met bruin glazuur. 1x Olielamp met bruin glazu...
Chinees porseleinen Sung kom met bruin-zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 5,2 x Ø 12,4 cm. In goede staat.