Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese penselenpot, H 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Familie Rose met Kang Xi bodemmerk. Antiek. Vaas gerestaureerd. Gemberpot, haarlijn bovenrand. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 200 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...

Drie Chinese Imari borden Ø 22,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. Chips. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander van messing met foo-honden koppen, floraal en (kraan)vogel decor. Afmeting: 22,8 x 31 x 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oranje/rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. rand met chips verder goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 8 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 2 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Startprijs 225 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theekan
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing theekan in pompoen-vorm. Ongemerkt. Deksel gelijmd, chip tuit + gebruikssporen. Afmeting: 16 x 23 x 16 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese figuren dragers. Ongemerkt. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met florale emaille beschildering + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinees tablet van messing Ø 74 cm.
Startprijs 250 EUR

Groot Chinees messing gegraveerd tablet met diverse dieren/draken voorstellingen + Chinees geluksteken. Gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 74 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57 cm.
Startprijs 260 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm.
Startprijs 280 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom van jade Ø 12,8 cm.
Startprijs 280 EUR

Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 300 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit; drie kopjes + één schotel. Floraal decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,8 - Ø 11,3 cm. In red...

Chinese schenkkan Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinese schenkkan van terracotta. Draak decor, staart gelijmd. Restglazuur. Bodemvondst? Afmeting: 20 x 23 x Ø 14 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinese pot op console
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen pot met oren. Rondom voorzien van rivier landschap/figuren/pagode decor. Dubbele blauwe bodemring. Met console. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met geritste tekst in bodem + goud. Afmeting: H 4 x 18,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon penselenpot Ø 20,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met groen glazuur + tuin decor in reliëf met vlinders. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom vissen in zee decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren aan tafel/zangvogel decor. Met bodemmerk. Chip bovenrand. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Blanc de Chine cup Ø 6,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine cup met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 6,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur en oren. Afmeting: H 36,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur + ribbels. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese trekpotten
Startprijs 300 EUR

Drie oude/antieke Yixing trekpotten. 1x Kleine trekpot, octagonaal + bodemmerk. 1x Dubbele hectagonale Yixing trekpot met bamboe/vleermuis decor, bodemmerk onder deksel. 1x Grote Chinese Yixing trekpo...

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein met bodemmerk. Coral Red. Bestaande uit: Penselenvaas met goud decor. Gemberpot met tekst en goud decor. Stapeldoos met goud decor. Dekselpot met goud decor. Afm...

Vierkante Chinese vaas, H 18,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met vogels op bloesemtak + teksten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 44,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zéér grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met zotjes in tuin/floraal decor + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi merkteken + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 44,5 cm. In...

Chinese pijpvaas, H 19,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met theeglazuur + twee tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,3 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 17 x Ø 19,4 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met vissende figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van vrouwen aan het vis vangen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 26,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met feniks/draken in landschap decor. Afmeting: H 26,8 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met vogels/tekst/boschage decor. Met bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 21 cm. In goede staat.

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 16,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon penselenpot met bodemmerk. Bamboe-vorm. Chip bodemrand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese maanvaas, H 34,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 300 EUR

Chinese emaille sur bisquit porseleinen penselenpot met lelie decor. Afmeting: H 10,6 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...

Chinese wierookbrander Ø 11,5 cm.
Startprijs 325 EUR

19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met floraal/goud decor, chips. 1x Vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Startprijs 350 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...

Chinees celadon bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese celadon vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtblauw craquelé glazuur + ribbels. Afmeting: 22,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Japans erotisch harmonica-boek
Startprijs 350 EUR

Gesigneerd Japans erotisch harmonica boek met vijf erotische handgeschilderde voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Gouaches op papier. Afmeting: (uitgeklapt) 85 x 19 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19,2 cm.
Startprijs 375 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met Chinese goden, herten, vleermuizen in landschap decor. Afmeting: H 20 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kwispedoor Ø 12,1 cm.
Startprijs 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kwispedoor met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 9 x Ø 12,1 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen boeddha, H 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese bloempot, H 19 x Ø 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,8 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse celadon schotel
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting; Ø 26,3 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 31 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met noppen + floraal reliëf decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas (lamp), H 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/feniks decor Lampenvoet. Mogelijk bovenrand schade. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Spekstenen hoofd
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees speksteen gesneden hoofd op houten console. Enkele chips. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met onderwater vissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Nepalese Thangka, 97 x 70 cm.
Startprijs 400 EUR

Prachtige grote oude Nepalese Thangka, met zeldzame voorstelling Chakra Mandala. Mooie gedetailleerde schilderskwaliteit. Afmeting: H 97 x B 70 cm. In goede staat.

Nepalese olielamp, H 43 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + florale Familie Rose decor met goudrand. Gaatje in bodem met dubbele blauwe ring. Chip bovenrand. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Chinese blauw/witte cup Ø 10,6 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blauw/witte cup met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 61 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Rose in republiek stijl. Figuren/tekst/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese wucai vaas, H 33,5 x Ø 27 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom geisha + zotjes in tuin decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 33,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung schaal Ø 38 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal decor. Dikwandige schaal. Afmeting: H 9 x Ø 38 cm. In goede staat.

Stel Chinese penseelvazen, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen penseelvazen met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 9,8 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren in tuin decor. Kang Xi stijl. Afmeting: H 7,2 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Kleine Chinese waterpot Ø 6 cm.
Startprijs 500 EUR

Kleine Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinees kamerscherm (republiek stijl)
Startprijs 500 EUR

Chinees klein kamerscherm met Chinees porseleinen plaquettes, berglandschappen/tekst decor. Signatuur. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50,5 x 1,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord Ø 22 cm.
Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met kraanvogel in waterpartij decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met rondom figuren in tuin decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kan, H 22 cm.
Startprijs 500 EUR

Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met katachtig decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung schotel met floraal decor. Professionele randrestauratie. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner vazen met floraal/vogel decor + vegulde bronzen monturen. Afmeting: H 21cm. In goede staat.

Stel Kantonese kandelaren
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse messing vergulde kaarskandelaren met Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen. Figuren/floraal en goud decor. Ingekort. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.