Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met steur/baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + randschades. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met landschap/figuur in de bergen aan meer decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Decor met waterpartij, eenden en lelies. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...
Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met kostbaarheden decor + merktekens + bodemmerk. Afmeting: 3 x 16,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schotel met witte draak in golven + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie goed. Eén met haarlijn. Eén met chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...
Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Tibetaanse rituele tempelbellen van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...
Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek-stijl bord met wintergezicht/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Bestaande uit: 17e - 18e eeuwse deksevaas met floraal/Kang Xi decor, met bodemmerk, haarscheur + dekselschade. En twee drakenvazen met vier tekens b...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans/Chinees rood lakwerk. Divers. Dekseldozen + vaas. Enkele beschadiging. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met ribbels. Berglandschap decor. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 - 17 cm. In redelijk + goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. Minimale chip. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met berglandschap/tuin decor. Drie met haarlijnen, twee met chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Imari/floraal/goud decor. Drie borden enkele chips, één bord gaaf, twee borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Eén bord gelijmd, vijf borden minimale chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...
Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien delen Chinees porselein. Bestaande uit tien kopjes + vier schotels. 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met scepter + bodemmerk. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met draak/feniks decor. Met dubbele bodemring. Afmeting: H 32 cm.
Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 36,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Chinees porseleinen maanvaas met draken/zee met karper decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met haven decor. Afmeting: 28 x 36 cm. Eén chip. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose terrine met onderschotel. Figuren/floraal/insecten en goud decor. Afmeting: 17 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.