Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese waterschaal Ø 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen waterschaal met rood craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, 83 x 49 cm.
Resultaat: 500 EUR

Oud Chinees rolschilderij. Houtsnede? Rotsgebergte decor met tekst + signatuur. Houtsnede op papier. Vochtvlekken. Afmeting: 83 x 49 cm. In redelijke staat.

Lot Japans porslein (8x)
Resultaat: 500 EUR

Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl bord met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,3 cm. In goede staat.

Chinees blanc de chine bord Ø 14,8 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine bord met reliëf decor van vleermuizen in landschap + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 10 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese scepter met jade
Resultaat: 500 EUR

Chinese mahoniehouten scepter met drie gesneden medaillons van jade. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met steur/baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + randschades. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas. Decor met waterpartij, eenden en lelies. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese kommen Ø 15,5 -20,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met landschap/figuur in de bergen aan meer decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Zes antieke Japanse borden Ø 21,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...

Chinese wandvaas, H 19,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 25,7 cm.
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.
Resultaat: 425 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 25 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes Ø 8,3 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vleesschaal, 33 x 41,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pattipan
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met kostbaarheden decor + merktekens + bodemmerk. Afmeting: 3 x 16,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal + lepel
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 425 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...

Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie goed. Eén met haarlijn. Eén met chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle, H 7,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese trekpotten
Resultaat: 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 20 - 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung schaal Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee rituele bellen (Chinees Tibetaans)
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Chinese Tibetaanse rituele tempelbellen van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 23 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met witte draak in golven + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Queng Lung vleesschaal, 29 x 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.

Twee Imari vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 400 EUR

Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...

Chinese penselenlegger
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen penselen-aflegger met landschap/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 1,5 x 8,2 x 5 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...

Chinees Sang de Boeuf bord Ø 19,2 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,2 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 375 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met mandarijn decor. Eén kopje goed. Eén kopje chip+haarlijn. Eén schotel chips. Eén schotel chips+haarlijnen. Afmeting: 12 - 12,5 cm. ...

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Japanse kakiemon borden Ø 18,3 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Japans porseleinen kakiemon borden met granaatappel decor. Beiden één chip. Afmeting: Ø 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Vijf delen rood lakwerk
Resultaat: 350 EUR

Vijf delen oud/antiek Japans/Chinees rood lakwerk. Divers. Dekseldozen + vaas. Enkele beschadiging. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels
Resultaat: 350 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...

Chinese Familie Rose vaas, H 17 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom met brons Ø 26 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari petroleumlampen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Imari stopfles-vazen, H 23 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Imari dekselvaas, H 44 cm.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Drie Chinese dekselvazen
Resultaat: 350 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Bestaande uit: 17e - 18e eeuwse deksevaas met floraal/Kang Xi decor, met bodemmerk, haarscheur + dekselschade. En twee drakenvazen met vier tekens b...

Vier Japanse Imari visborden 23 - 28 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,6 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen republiek-stijl bord met wintergezicht/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 26,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Imari borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud decor. Eén bord gelijmd, vijf borden minimale chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Imari/floraal/goud decor. Drie borden enkele chips, één bord gaaf, twee borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Resultaat: 325 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor...

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met berglandschap/tuin decor. Drie met haarlijnen, twee met chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselschaal Ø 16 cm.
Resultaat: 325 EUR

18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met ribbels. Berglandschap decor. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 - 17 cm. In redelijk + goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 31 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (14x)
Resultaat: 325 EUR

Veertien delen Chinees porselein. Bestaande uit tien kopjes + vier schotels. 19e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Imari schotel Ø 28 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. Minimale chip. In goede staat.

Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm.
Resultaat: 325 EUR

Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...

Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose stemkom met keizerlijk geel glazuur en kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 13 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met pioenroos/vlinder/vogel decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 23,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden. Eén 19e eeuws Japans bord. Eén Chinees bord in Kang Xi stijl, circa 1900. Minimale schilfer mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 23,5 cm. ...

Chinese Queng Lung vleesschaal, 28 x 36 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met haven decor. Afmeting: 28 x 36 cm. Eén chip. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Capucijner kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...

Chinese maanvaas, H 29 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken/zee met karper decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 15 - 18 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén kom met rondom figuren decor + vier tekens bodemmerk, haarlijn + chip. Eén kom met jagers te paard decor + vier tekens bodemmerk en dubbele bodem...

Chinese stemkom, Ø 13,2 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen stemkom met draken decor + Kang Xi merkteken. Craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.