Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijf antieke Chinese kommen Ø 11,5 - 17,8 cm.
Resultaat: 180 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. 1x 18e - 19e eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 3x 18e Eeuwse kommen met floraal decor + bodemmerk, één chip. 1x 19e eeuwse kom met figuur in landschap...

Drie Chinese schotels Ø 12,2 cm.
Resultaat: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. (1) Octagonale oorvaas. (2) Eetstokjes aflegger. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kop + schotels
Resultaat: 180 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee delen melk en bloed met goud decor, floraal, 18e eeuw. Eén met zeemleer kleurig glazuur + floraal/goud decor, 19e eeuw. Haarlijn...

Zes delen antiek Chinees porselein Ø 22 - 36 cm.
Resultaat: 180 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont...

Chinees diep bord, H 5 x Ø 22,2 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen diep bord met oxyde rood floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: H 5 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Drie 17e - 18e eeuse Chinese borden Ø 21 cm.
Resultaat: 180 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese trekpotjes
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Divers. Alle drie gerepareerd. Floraal/zotjes decor. Afmeting: 9 - 11 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Chinese wierookbrander van brons + originele console. Afmeting: H 12 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot antieke Chinese schotels (5x)
Resultaat: 170 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld harmonica manuscript
Resultaat: 170 EUR

Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 18,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Enkele minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein met draken decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 13 - Ø 19,5 cm. In goede staat.

Spiegel
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse ovale spiegel met parelmoer-inleg. Floraal/vogel/vlinder decor. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chips. Twee kopjes goed. Twee schotels chip. Eén schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goe...

Acht 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 - Ø 13 cm.
Resultaat: 160 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Onder andere Kang Xi. Vier schotels gaaf, rest chip of haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Verte bord Ø 23 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie grote 18e eeuwse Chinese schotels Ø 35 - Ø 45 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung / Kang Xi. Beschadigd. Afmeting: Ø 35 - Ø 45 cm. In matig/redelijke staat.

18e Eeuws gemberpot, H 22 x Ø 20 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met Amsterdams Bont landschap decor. Haarscheur. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. ...

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/tulp en goud decor. Eén bord goed. Twee borden haarlijn/chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Eén met lange Lijs decor, handvat gelijmd + haarlijn. En één met landschap decor, randschade deksel + haarlijn. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijke staat...

Chinese waterpot Ø 11,7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met oren en oxyde rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 7 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood/groen glazuur + craquelé. Op drie poten. Afmeting: H 8 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele delen met chips en/of haarlijn. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 28 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porslein (5x)
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Bestaande uit: drie kopjes + twee schotels. Twee schotels gelijmd. Eén kopje chip. Afmeting: 8 - 13 cm. In r...

Lot antiek Chinees porselein (4x)
Resultaat: 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie antieke deksels, 18e - 19e eeuw, enkele chips. En één florale capucijner kom. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse capucijner vaas
Resultaat: 140 EUR

Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 140 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met blauw floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: H 5,7 cm. Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen oud China
Resultaat: 140 EUR

Drie delen oud China. Bestaande uit; Familie Rose gemberpot met paradijsvogel/vlinder decor + bodemmerk. Een Kantonese dekselvaas met krijger decor. En een houtgesneden figuur. Afmeting: 13 - 31 cm. I...

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.

Oude/antieke tangka
Resultaat: 140 EUR

Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 45 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen celadon kom. Kleurstelling: Paars, blauw met goudrand. Craquelé glazuur. Afmeting: 10 cm. x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Familie Rose theepot
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese schotels Ø 21 - Ø 26 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere; Kang Xi, divers. Drie borden gelijmd, één bord schade. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met draken decor + bodemmerk. 1x Waterschaal met figuur in landschap decor. Afmeting: 10,5 - 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kapitale Chinese schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 120 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met haan in tuin/goud decor. Gelijmd + beschadigd. Afmeting: Ø 38 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 120 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Dekseldoos met figuren decor, 19e eeuw. En een gemberpot met figuren in landschap decor, circa 1900. Afmeting: 9,5 - 12 cm. En een grote antieke voorraadpo...

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit; Chinese voorraadpot met deksel, spelende figuren in tuin decor, randschade. En een vaas met eenden in waterpartij decor, met vier tekens bodemmerk, twee ra...

Drie 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren/hert decor. Eén schotel twee chips. Eén schotel gelijmd. Eén schotel randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijke staat.

Antiek Japans beeld, H 33 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse bronzen wijsheer met cloisonné. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 18 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung. Divers. Haarlijnen en enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm.

Lot Japans porselein
Resultaat: 120 EUR

Twee delen Japans porselein. 1x Kakiemon schotel + bodemmerk. 1x Kom in Wanli-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari borden Ø 20,5 - 33 cm.
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Divers. Grootse bord is gelijmd, de andere twee hebben haarlijnen. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose dekselpot, H 13 x Ø 9 cm.
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met binnenin een cup met floraal/geisha in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese bronzen knobbelvazen, H 31 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee Chinese bronzen geëmailleerde knobbelvazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese schotels Ø 13 -16 cm.
Resultaat: 120 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuws. Familie Verte + Familie Rose decor. Enkele met bodemmerk. Enkele haarlijnen + chips. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

12-Delig Japans servies, 1910
Resultaat: 120 EUR

Twaalf-delig antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1910. Met geisha in landschap decor. Theepot bodem gebarsten. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Kopje met coulissen/vogel/floraal decor, afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. En twee schotels met floraal decor, chips, afmeting: Ø 9,5 cm. I...

Set 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Set 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels met landschap/pagode decor. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Eén kopje haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Beide schotels...

17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.

Twee delen antiek Japans/Chinees brons
Resultaat: 110 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees brons. Rituele schenkkan met vogel/slang/krab/salamander decor. En een vierkante vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Lot Japanse schotels Ø 15 - 17 cm.
Resultaat: 110 EUR

Dertien antieke Japanse schotels. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, beschadigd. Bodemmerken. Vijf schotels, gaaf. Acht schotels, chips/haarlijn of restauratie. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. In matig/rede...

Antieke Chinese kom Ø 17,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met floraal/kalebas en karaktertekens decor. Met bodemmerk. Twee restauraties rand. Afmeting: 7,8 x Ø 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie borden haarlijnen + alle borden met chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

7x Antieke Japanse/Chinese kop + schotels
Resultaat: 100 EUR

Lot van zeven antieke Japanse/Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels met tuin/libelle decor. Met bodemmerk. Twee soorten. Afmeting: 10 - Ø 12,5 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 19,5 - 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 ...

Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas, H 39,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen vaas met cloisonné florale decors + zeepaarden. Gu vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Familie Verte/goud/tuin decor. Gecontourneerde omranding. Enkele chips + één bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees rood-lakwerk
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Chinees lakwerk. Midden 20e eeuw. 1x Bord, figuur in landschap decor. 1x Vaas met draken. Afmeting: H 16,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese trekpotten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen trekpotten. 1x Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. 1x Draken decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Lot antieke Japanse Kutani vaasjes (14x)
Resultaat: 100 EUR

Veertien antieke Japanse Kutani vazen. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 19 - Ø 28 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen borden met floraal/landschap decor. Grootste bord beschadigd, rest goed. Afmeting: Ø 19 - Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke Japanse borden Ø 21 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met goden in landschap decor (3x) + zes tekens bodemmerk. En drie borden met decor van hoogwaardigheidsbekleders, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In ...

Negen antieke Japanse schotels/borden Ø 12,5 - 19 cm.
Resultaat: 100 EUR

Negen antieke Japanse schotels/borden. 19e Eeuw. Landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eén schotel gelijmd. Afmeting: Ø 12,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 19e Eeuwse Chinese miniatuur vazen, H 3 - 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.

Chinees zijden jas
Resultaat: 100 EUR

Chinees zijden hesje. Handwerk. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 70 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas, H 46 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met kylins, floraal/goud decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese oude Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen bloempot met honingraat/coulissen decor. Haarlijn bodem. Afmeting: 24 x 30 x 34 cm. In redelijke staat.

Chinese Kantonese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden Ø 22 - 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Sung kom Ø 12,4 cm.
Resultaat: 91 EUR

Chinees porseleinen Sung kom met bruin-zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 5,2 x Ø 12,4 cm. In goede staat.

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Chinees Kanton
Resultaat: 90 EUR

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse vaas met figuren in tuin/floraal/goud decor, randschade + haarlijnen. En een grote kom met floraal/vogels/goud decor, circa 192...

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 90 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Drie kommen, waarvan 2x Kang Xi + 1x Imari. En een vaas + schotel, 19e eeuw. Afmeting: 11 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Antiek Japans Satsuma boeddha beeld
Resultaat: 90 EUR

Antiek Japans Satsuma porseleinen boeddha beeld met goud decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees aardewerk
Resultaat: 90 EUR

Vier delen Chinees aardewerk. Bestaande uit; 1x vaas met hengsels en meanderende omranding. 1x Knobbelvaas met zotjes, rood gelakt. 1x Bolvaas + console, met bruin glazuur. 1x Olielamp met bruin glazu...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 90 EUR

Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 90 EUR

Chinese zes-kantige Yixing trekpot met bamboe/geritste tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.

17e -18e Eeuws Chinees bord + zilveren hengsel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 90 EUR

17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (5x)
Resultaat: 80 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit één kop + vier schotels. Floraal decor. Kopje heeft chips. Alle schotels minimale chips. Afmeting: Ø 7,5 - Ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

16e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 29,2 cm.
Resultaat: 80 EUR

16e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli kraakschotel met vogels in tuin/coulissen decor. Gelijmd + chips. Afmeting: Ø 29,2 cm. In matige staat.