Karel Appel. 1921 - 2006. Nr. 136/175. Katachtig figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.
F. v.d. Burg. Het Witte Huis te Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 32/199. Liggend vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 57 cm. In goede staat.
Mel Ramos. Nr. 199/500. Bandenreclame Le Mans met pin up girl. Lithografie op papier. Afmeting: H 35 x B 26,5 cm. In goede staat.
A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Carl Enger. 1881. Duitse School. Middeleeuwse lansdrager. Olieverf op linnen. Beschadigd. Afmeting: H 110 x B 75 cm. In matige staat.
Vroeg 19e eeuws ikoon. Russisch of Grieks. Ongerestaureerd. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische schone in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 32,5 cm. In redelijk/goede staat.
B.C. van Ettinger. 1916 - 1991. Rotterdams stadsgezicht met grachten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In goede staat.