Paul Dom. 1932. 1885 - 1978. Paul Dom met palet, dame en tekst Iri Studio. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Houtskool tekening. Circa 1900. Studie koeien in landschap. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.
Mommie Schwarz. 1876 - 1942. Vrouwelijk naakt. Potlood op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Voorstelling met cactussen en beelden. Steendruk op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1995. 1954 - 2002. Nummer 47/80. Figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 85 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Qung Kyan. 1997. Oosterse School. Pagode Bagan Myanmar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
C. van Soest. 19e Eeuw. Figuren in keuken. Beschadiging midden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Pluimvee bij Griekse ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands huis met annotatie 1622 en figuren. Deels bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In redelijke staat.
Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. A. Danerson? Portret jonge vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 17 cm. In goede staat.
A. Mulder. 20e Eeuw. Boeren interieur met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.