Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hugo van Schaik, Hollands riviergezicht
Resultaat: 110 EUR

Hugo van Schaik. 1872 - 1946. Hollands riviergezicht met schepen en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met koeien
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.

N. Zeleky, Vrouw aan het aardappelen schillen
Resultaat: 110 EUR

N. Zeleky. 1929. Hongaarse School? Vrouw aan het aardappelen schillen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw
Resultaat: 100 EUR

D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Koffiemalende boerenvrouw in interieur
Resultaat: 100 EUR

H. Weegewijs. 1875 - 1964. Koffiemalende boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Chris Snijders, Hollands riviergezicht
Resultaat: 100 EUR

Chirs Snijders. 1881 - 1943. Hollands riviergezicht met molens en vrachtboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Gijs ter Wee, Moderne compositie
Resultaat: 100 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

G. Bakker, Stadspoort met haven Elburg
Resultaat: 100 EUR

Gerhart Bakker. Stadspoort van Elburg met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Resultaat: 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Wilde aardbeien in kom
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien, pruim en abrikozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kastanjes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer met oesters
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg
Resultaat: 100 EUR

J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Hardja, Indonesische schone aan het eenden voren
Resultaat: 100 EUR

W. Hardja. 1945 -. Indonesische School. Indonesische schone aan het eenden voeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Resultaat: 100 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

H. Rietberg, Landschap met vuurboom
Resultaat: 100 EUR

H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

M. Van Eys, Belgische stad
Resultaat: 100 EUR

M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Herman Brood, De Kus
Resultaat: 100 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De Kus. Litho op linnen. Afmeting: H 42 x B 37 cm. In goede staat.

Antieke steendruk
Resultaat: 90 EUR

Antieke steendruk. Graf von Bentheim Steinfurt. Wien door Artaria & Compagnie. 19e Eeuw. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

Henk Poeder, Heidegezicht met bloeiende brem
Resultaat: 90 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Heidegezicht met bloeiende brem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Lépeza? Zuid Amerikaanse School
Resultaat: 90 EUR

Zuid Amerikaanse School. Lépeza? Circa 1930 - 1950. Verso Bananales en El Magdalena (Colombia?) Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 54 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

Nico Baak, Twentse boerderij
Resultaat: 90 EUR

Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Duitse officier
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Duitse officier. Verso Onkel Max et cetera. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Vijf gesigneerde Japanse houtsnedes, divers
Resultaat: 80 EUR

Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Resultaat: 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract/figuratief. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 59 x B 42 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik, 1995. 1954 - 2002. Nummer 47/80. Figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij kaarslicht in taveerne
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met ruïne bij avond
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Duitse School. Landschap met ruïne bij avond met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Hollands huis
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands huis met annotatie 1622 en figuren. Deels bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

R. Visser + P.A Nijgh, Platbodem op meer + Vaas met violen
Resultaat: 80 EUR

Riem Visser + P.A. Nijgh. Circa 1930. Twentse schilders. 1x Riem Visser, platbodem op meer. 1x P.A. Nijgh, 1876 - 1959, vaas met violen. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 37 cm. In goede staat.

Jan H. Meijer, Aardewerken pot met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Jan H. Meijer. 1946. Aardewerken pot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

L. van Santen, Zandpad met boerenhuis en kippen
Resultaat: 80 EUR

L. van Santen. 20e Eeuw. Zandpad met boerenhuis en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

Arend van de Pol, Hollands landschap met schapen
Resultaat: 80 EUR

Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Fiem, Vaas met anemonen
Resultaat: 80 EUR

Fiem. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dame op bank in bos
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Boer op zandpad
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950. Boer op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij
Resultaat: 80 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

G. Janssens, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 70 EUR

G. Janssens. Belgische School? Circa 1930. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Eén beschadiging. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Resultaat: 70 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.