Lotje goud, 585/000, met een letterbroche W, een dasspeld in de vorm van een kegel en een zodiac met scharpioen. ca 4,2 gram. In goede staat
Groot lot colliers met o.a. parels, turkoois, barnsteen, bloedkoraal en lapis lazuli.
Fijne gouden ring, 585/000, met een zeeuws knopje, ø 10 mm. ø 48. ca 1,3 gram. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met saffier. Ring met een rij met chatons bezet met 5 rond gefacetteerde saffieren. Breedte ring 2,6 mm. ø 55. ca 1,5 gram. In goede staat
Zilveren zakhorloge, 800/000, met ketting. Een zakhorloge met open venster gemerkt Herdomas, voorzien van een ketting met emaille versiering. ø 49. Niet werkend.
Geelgouden streekhanger, 585/000, ovaal model versierd met een S-vormige applique met knopjes en filigrainbewerking. 25x39mm. ca 5,1 gram. In goede staat
Geelgouden ring en hanger, 585/000, met carneool. Ring met een rechthoekige kop bezet met een gefacetteerde carneool, grootte kop 23x13mm. ø 53. en een hanger met een gefacetteerde carneoolkraal, ø 13...
Lot met 2 gouden trouwringen, 585/000. ca 4,6 gram. Beiden wat sleets.
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger met een rozet bezet met een ovaal geslepen granaat in het midden en daaromheen een rand met 12 rond gefacetteerde granaten. 42x19mm. ca 5,0 gram. ...
Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Staafhanger met een geelgouden huls aan de onderzijde voorzien van een gefacetteerde carneoolkraal, ø 10 mm. Lengte 36 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Lot met 12 zilveren, 925/000, deels vergulde sloten in bloemvorm met zirconia's en rozetten met blauw, rode, groene en zwarte stenen. De sloten hebben een aanzet voor 3 rijen. ø 21 mm. Totaal ca 110 g...
Zilveren creolen, 925/000, met goud. Brede creolen met 3 geelgouden getorste banden. ø 15 mm. breedte 8 mm. ca 4,2 gram. In zeer goede staat
Lot met 3 pandora ringen, 925/000, met 2 ring met parelbewerking en een solitairring met een parel en een geelgouden flexibel oog. ø 51. totaal ca 10,2 gram. In goede staat.
Collier van zwarte parels met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7mm, voorzien van 22 bewerkte gouden bolletjes. Bevestigd aan een ovaal bewerkte geelgouden sluiting. 585/000. 45 cm. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, geloof hoop en liefde. Hanger met drie hangers, een hartje, een anker en een kruis. lengte 18 mm. totaal ca 2,2 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een ronde rozet bezet met granaatstenen. ø kop 13 mm. ø 52. ca 3,3 gram. In goede staat.
Groot lot met 21 zilveren ringen, met o.a. zirconia, paardenhoofd, onyx en bewerking. ca 91 gram. En 1 stalen ring
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Horloge, Zeno-watch Basel, automatic met een rechthoekig gecontourneerde stalen kast voorzien van een rose kleurige bewerkte wijzerplaat. Voorzien van datumaanduiding. Het horloge heeft een bruin lere...
Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...
Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.
Collier en ring van amethist met zilver, 925/000, gemerkt Oubaha. Collier van rond gefacetteerde kralen en een dubbel ankercollier. Voorzien van 2 sloten, om zowel enkel als dubbel te dragen. 43-86cm....
Zilveren Pandora armband met bedels, 925/000. Armband met Pandora sluiting en voorzien van 16 bedels waarvan één geen Pandora. Enkele bedels zijn voorzien van stenen. lengte 19 cm. Totaal ca 64,2 gram...