Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Betsy Dom (Betsy Gelder). 1885 - 1936. Vaas met bloemen in art deco-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 63 cm. In goede staat.
Antiek Frans art deco marmeren klokkenstel. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vrouw met duif. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Franse bronzen vuurvergulde pendule. Empire. Circa 1800. Dubue Jeune. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. Verder in goede ongereinigde staat. Afmeting: H 41 cm.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf gesigneerde oude/antieke Japanse houtsnedes. Divers. Houtsnedes op papier. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met feniks/floraal decor. Rood oxide glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Gelijmd/beschadigd. Afmeting: H 23 - 27 cm. In matige staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 18x11mm, lengte 47,5 cm. In goede staat
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met spelende kinderen in tuin/wijsheer decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.