Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.
Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...
Vier delen oud China/Japan. Bestaande uit: Celadon kom, Satsuma figuur, boeddha van natuursteen + merkteken en een houtgestoken fabelfiguur. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met een biesmarkschakel. Breedte 9 mm. Voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Collier uit bloedkoraal en zwarte parels met een geelgouden slot, 585/000. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met gouden rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm. ...
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Zilveren klemarmband, 800/000, breed model met diverse bewerkte banden. breedte 47 mm. ca 80,4 gram. ø ca 60x55mm. Iets scheef verder in goede staat
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Imari porseleinen diepe schotel + kom op drie poten. Japanse kom op drie poten met feniks/landschap decor, chips. En een 18e eeuws Chinees diep bord met floraal/goud decor, één chip. ...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose penselen vaas met keizerlijke figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting; H 11,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband met ronde en ovaal bewerkte schakels voorzien van geschulpte rand en bewerking. De schakels zijn bezet met rond en ovaal gefacetteerde granaten. Breed...
Witgouden rozetring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een grote rozet met in het midden een grote cultivé parel, ø 10 mm. Om de parel zit een rand met 8 briljant geslepen diamanten in 4-poot ch...