Lotje goud, 585/000, met een letterbroche W, een dasspeld in de vorm van een kegel en een zodiac met scharpioen. ca 4,2 gram. In goede staat
Twee geelgouden ringen, 585/000, met jade. Een ring met een ovala cabouchon geslepen jade, breedte kop 15 mm. en een ring met een navette cabouchon geslepen jadesteen. Breedte kop 16 mm. ø 54-56, tota...
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.
18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.