Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Set dames-pink-ringen
Startprijs 450 EUR

Drie geelgouden (pink)ringen, 585/000, met een railzetting bezet met veirkant geslepen robijnen, smaragden of saffieren. Op de zijkanten van de rail zit een klein briljant geslepen diamant. Breedte pe...

Gouden broche met granaat
Startprijs 130 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met in het midden een ovaal gecontourneerd gouden element bezet met 4 facetgeslepen granaatstenen. Grootte 14x56mm. ca 4,4 gram. In goede staat.

Set granaat sieraden
Resultaat: 70 EUR

Set sieraden met granaat met een double armband, choker en zilveren ring.

17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 150 EUR

Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.

A.D Copier Leerdam Unica vaas, H 33,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm.
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse albasten tafellamp met Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee delen antiek glaswerk
Startprijs 70 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...

Lot oud koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot oud koperwerk. 1x Vijzel, neo renaissance, 20e Eeuw. 2x Messing kemphanen, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Gouden oorhaken
Startprijs 150 EUR

Geelgouden oorhaken, 750/000, met een rond element voorzien van een lijndecor. ø 11 mm. ca 2,6 gram. In goede staat

Gouden tennisarmband, zirconia
Startprijs 400 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Tennisarmband met zirconia's voorzien van S-vormige schakels om de stenen met elkaar te verbinden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 3,5 mm. ...

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot. Passulie Minor. Haarscheuren + rand gelijmd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 275 EUR

Massieve geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met oplopende gladde band bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. ca 6,5 gram. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schenkkan
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence apothekers schenkkan met tekst Sendiviae. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.

Lot patroon-vul-gereedschap
Resultaat: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot broches en hangers
Startprijs 90 EUR

Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.

Zeven antieke Delftse pauw borden, 1880
Resultaat: 450 EUR

Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Makkumer Fayence dekselvazen. Gemerkt Tichelaar. Floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 18 cm. Twee chips. In redelijk/goede staat.

Junghans solarhorloge
Startprijs 50 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een keramische kast en een stalen band met vlindersluiting. Uurwerk zit iets scheef in de kast. gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.

Zeno Watch Basel herenhorloge
Resultaat: 150 EUR

Horloge, Zeno-watch Basel, automatic voorzien van een rechthoekig gecontourneerde kast, staal, met zwarte wijzerplaat en gekleurde cijfers en een datumaanduiding. Het horloge heeft een zwart leren ban...