Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Arend v.d. Pol. 1886 - 1956. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
J.G. Lempereur. Circa 1950. 1902 - 1985. Franse School. Parijs, meisje. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + blauwe draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 43,7 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen schenkkan met blauw decor. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren 5 lichts kandelaar, 800/000, op ronde voet voorzien van een getorste lijnenbewerking. De armen zijn gemaakt uit C-voluten. MT.: Hermann Bauer, Schwabisch Gmund. 30x30x28cm. ca 510 gram, met g...
Juwelendoos met zilverwerk. Doosje in de vorm van een boekje voorzien van 2 zilveren sloten en 2 zilveren elementen. 6,5x11,5x2,5cm. In goede staat
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...
Zilveren suikerbak, 835/000, in de vorm van een kolenkit met een bijpassende suikerlepel, bevestigd in de bak. 17x7x13cm. totaal ca 196 gram. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. In zeer goede st...