Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Chips bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.

Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Corpus Christi
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.

Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Frans porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen 19e eeuws Frans porselein. 1x Sevres tazza met verguld messing, haarscheuren. 1x Olielamp met floraal/figuren decor. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR

Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 12,5 - 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

IWC horloge
Startprijs 700 EUR

IWC horloge, zakhorloge met witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer en vergulde wijzers, geplaatst in een stalen kast voorzien van leren band. Het horloge heeft een glazen achterdeksel. ø 57 mm....

Erotisch zakhorloge
Startprijs 350 EUR

Witmetalen zakhorloge voorzien van een wijzerplaat met een erotische afbeelding. Op de achterzijde van het horloge staat een afbeelding van ruiters op paarden. ø69 mm. Werkend. In goede staat.

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 50 EUR

Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...

17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse antieke bronzen kandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 150 EUR

Oosterse robijnrode glazen hanglamp met filigrain koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Meissen theekannen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.

Lot patroon-vul-gereedschap
Resultaat: 140 EUR

Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Vier bijbels
Startprijs 100 EUR

Lot met 4 kerkelijke boeken, waarvan 3 bijbels met zilveren sloten, 833/000, en een psalmenboek met geelmetalen sloten. In redelijk goede staat.

Taschen Atlas Major (in houder)
Startprijs 80 EUR

Taschen Atlas Major. Nadruk uit 1665. In houder. Met diverse kleurplaten. Gelimiteerde uitgave. Afmeting: 40 x 27 x 6 cm. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 190 EUR

Gouden armband, 585/000, bicolour met geel en witgouden schakels. Breuk in schakel. Eindoog doorgesleten. ca 6,9 gram. In redelijke staat.

Gouden gourmet collier
Resultaat: 415 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met gourmetschakels. Breedte 2,7 mm. Verschuifbaar in lengte. maximaal 63 cm. ca 16,6 gram. In goede staat

Antiek Meissen figuur, 1900
Startprijs 600 EUR

Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.