Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor + voorstellingen van medaillons. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese muntstukken. 1x 1926 Dollar Rep. China. 1x One Dollar 1911. 2x Divers. Afmeting: Ø 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese bronzen kan met Chinese tekst. Bodemvondst. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Grote Italiaanse albasten lampvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Verguld harmonica manuscript. Thailand/Laos. 20e Eeuw. La Na schrift. Religieus schrift voor tempels. Waarschijnlijk boeddhistisch. Afmeting: 7 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote ronde glazen stolpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 - 56 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Divers. Floraal/tuin met koekoek decor. Twee delen chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 12,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse borden. Onder andere; Kakiemon en Imari. Twee borden gelijmd, één bord chip, grootste bord chips. Afmeting: Ø 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Divers. Eén haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke gietijzeren parapluhouder met ranken decor. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 x 22 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse houtsnijwerk panelen. Neo renaissance, neo gotisch. Afmeting: 30 - 75 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten meetinstrumenten met messing. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.