Twee grote decoratieve messing en plated ganzen (tafelstuk). Vleugels zijn opklapbaar, met plantenhouder en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 X 25 X 9 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Botters op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén kom met rondom figuren decor + vier tekens bodemmerk, haarlijn + chip. Eén kom met jagers te paard decor + vier tekens bodemmerk en dubbele bodem...
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/perziken/druiven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 22,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Familie Rose mandarijn/figuren in tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken armleunstoel met rode stoffering. Afmeting: 115 x 85 x 65 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met snijwerk. Slot mist + deels snijwerk. Afmeting: 57 x 103 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse kersenhouten stoel. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 88 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame op bank in bos. Olieverf op karton. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 78 x B 106 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Wortelnoten handgepolitoerd kastje met volle zuilen. Circa 1920. Empire-stijl. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 71 x 44 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Set 18e eeuws Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels met landschap/pagode decor. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Eén kopje haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Beide schotels...
Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, 833/000, met een specerijensetje met 3 kristallen bakjes, 15x15x14cm, een kristallen bonbonschaal, rond met geschulpte rand en voorzine van een zilveren beugel, ø16x16cm, diver...
Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...
Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.
Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.
Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kylin in landschap decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse ijzeren miniatuur geldkist. Duitsland. Renaissance. Met Türmschloss + vergrendeling. Mechaniek incompleet. Deel ijzeren banden mist. Bodem gesoldeerd. Afmeting: 9 x 19 x 10 cm. In ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels op bloesemtak + tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese kom van jade. Groen gevlekt. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Zilveren slatang, 833/000, met een fraai gepointilleerd decor en een gegraveerde knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:v:1880. Totaal ca 178 gram. 29x11cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.
Lot antiek tin. 19e Eeuw of ouder. Onder andere; Maten, olielamp, klepkan, brandewijnkom et cetera. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Urania tinnen Maastricht schaal. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Ontwerp Friedrich Adler (1878 - 1942) of Hans Peter (1856 - 1945). Rozenbottel decor. Afmeting: 8 x 30 x 24,5 cm. In goede staat.
Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.
Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking, gevuld met 11 zilveren borrellepeltjes met puntbak, een deels getorste steel met parelrand. 10 cm. ca 73 gram. 833/000. In zeer goede staat
Twee delen kristal met zilver, 833/000, een tazza met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet. ø13x23cm. En een ronde kristallen schaal met omgeslagen rand en een zilveren gecontourneerde...
Vier Chinees porseleinen borden. 1x Schotten decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chips. 1x Kang Xi/floraal decor, haarlijn. 1x Familie Rose/floraal decor, chip. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In ...
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat
Lot met 4 kerkelijke boeken, waarvan 3 bijbels met zilveren sloten, 833/000, en een psalmenboek met geelmetalen sloten. In redelijk goede staat.
Taschen Atlas Major. Nadruk uit 1665. In houder. Met diverse kleurplaten. Gelimiteerde uitgave. Afmeting: 40 x 27 x 6 cm. In goede staat.
Lot diversen. China. Muntgeld + kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee koperen Chinese muntstukken + drie porseleinen penningen. Afmeting: Ø 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. 1x Floraal + dieren. 1x Chaja Choray. Afmeting: 118 x 88 cm. + 127 x 85 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, rechthoekige buis met een holle bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. Breedte 7 mm. ca 18,1 gram. ø 47x56mm. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een maan met zilveren zetkast, bezet met 17 diamanten met een oud (briljant) slijpsel. Voorzien van een dubb...
Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/vruchten decor. Emaille beschildering. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Vier borden enkele chip. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Hollandse Erricson bakelieten draaischijf telefoons. Afmeting: 14 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Geelgouden herenring, 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Ring met een rechthoekig/ ovale kop met blauwlagensteen voorzien van een wapen. Breedte kop 18 mm. ø65. ca 10,8 gram. In goede staat
Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Zeven diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Eén bord gaaf. Enkele borden minimale chip. Enkele borden haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In matig/redelijk/g...
Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...
Collier van gitten voorzien van een geelgouden slot en hanger, 585/000, en diamant. Collier van ovaal gefacetteerde gitten, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...
Grote medaillon uit onyx met goud en zilver, 585/000. Een ovaal medaillon met daarop een bloemenapplique met goud en zilver en volledig bezet met kleine zaadpareltjes. De hanger heeft een gouden hange...
Kleine Chinees porseleinen penselenpot met hoornblazer/hert/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen blauw/witte bloempotten met paradijsvogels/tuin decor. Afmeting: H 30 x Ø 40 cm. In goede staat.
Lot stoppen en een gesp, lot met 6 stoppen waarvan 2 zilveren, 835/000, en een zilveren gesp met muntjes, 833/000. 9,5x6cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een dubbeltjes armband, uit 1948, 3 broches met filigrain en knopjes en een hanger met knopjes. In redelijk goede staat. Bruto totaal 63,6 gram. Diverse gehaltes
Twee grote antieke Hollandse melkkannen van messing. Circa 1900. Afmeting: circa 50 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op marmeren basement. Griekse vrouw met fluit. Gietstempel Suisse Freres. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote Franse bronzen schaal met paarden/figuren decor. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Afmeting: 4,5 x Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Gesigneerd A. Rodin. Naar. 20e Eeuw. Bronzen figuur. Mannelijk naakt op natuurstenen basement. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen grijpvogel op marmeren basement. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 29 x 12 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek brons. Twee Oosterse figuren (Nepal?). Eén Europese zuigkan. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...
Zeven antieke soldaten van papier-maché. Gepolychromeerd. Minimale beschadiging. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met floraal + reliëf geisha decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.
Lot antieke kruithoorns. Divers. Ook als blaasinstrument. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.
Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met steen. Rechthoekig gecontourneerde hanger met aan weerskanten 2 bladvormige elementen met zirconia's en in het midden voorzien van een groen/blauwige steen. Grootte 32x...
Antiek geelgouden collier en hanger, 585/000, met opaal. Antiek fijn biesmarkcollier voorzien van een opengewerkte a-symmetrische hanger gemaakt uit o.a. Zeeuwse knopjes in het midden in een raster ve...
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een ronde rozet bezet met granaatstenen. ø kop 13 mm. ø 52. ca 3,3 gram. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden slavenband, 585/000, vierkante buis, 2x2mm, aan de bovenkant voorzien van een strak witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. Breedte 4 mm. ø 60x53mm. ca ...
Witgouden zegelring, 585/000, met onyx. Witgouden ring met ovale kop bezet met een onyx. Breedte ring 11,5 mm. ø 57. ca 6,4 gram. Nieuw
Elegante solitairring, goud, 585/000 met diamant. Rensini ring met een klassiek chaton bezet met een briljant geslepen diamant 0,08 crt VVSI/TW. ø 50 ca 2,0 gr. Cond.: Nieuw NW € 685,-
Dikwandige groen-glazen Copier Leerdam schaal met bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Eén zijde beschadigingen, weggepolijst? Afmeting: H 7 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee glazen vazen. 1x Duitse design vaas, gemerkt Elena, in de vorm van Marilyn Monroe jurk. 1x Gesigneerde (onduidelijk) glazen vaas, Torso. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede st...
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....