Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Oud Perzisch bidkleed, 146 x 80 cm.
Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 154 x 97 cm.
Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch kleed. Bakara. Rood floraal. Afmeting: 154 x 97 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1925
Startprijs 80 EUR

Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.

Antiek terracotta figuur, H 62 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek terracotta figuur. Frankrijk. Circa 1900. Vrouw snijdt kaas. Onduidelijk gesigneerd. Hoofd gelijmd. Afmeting: H 62 cm. In redelijke staat.

Gesigneerd bronzen figuur
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabische jongen op marmeren sokkel. Gesigneerd Preifs + gietstempel Parijs. Na-gietsel. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.

Twee Franse bronzen figuren, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Negen oude Afrikaanse figuren
Startprijs 80 EUR

Negen oude Afrikaanse figuren. Onder andere; 5x Afrikaanse terracotta maskers + 4x houtgestoken figuren. Afmeting: 8 - 44 cm. In goede staat.

Twee antieke boeddhistische monniken
Startprijs 80 EUR

Twee antieke houtgesneden boeddhistische monniken met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.

Albasten sculptuur, H 23 cm.
Startprijs 80 EUR

Albasten sculptuur door Puck van Ameijden-van Duijn. Tweede helft 20e eeuw. Titel: Wind. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke terracotta Madonna, 1800
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta Madonna met polychromie. Barok. Circa 1800. Arm mist + chips. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek bronzen figuur. Elegante dame. Deels verguld. Circa 1900. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Lot glazen bloemen (9x)
Startprijs 80 EUR

Negen glazen bloemen in Murano-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse rozenwater fles
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Perzische messing deels verzilverde rozenwaterfles met florale graveringen. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

3-Delig Delfts kaststel, 1920
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Delfts polychrome Fayence kaststel. Gemerkt P.K. Circa 1920. Afmeting: H 22 - 36 cm. In goede staat.

Lot Hollands aardewerk (7x)
Startprijs 80 EUR

Zeven delen Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Twee Delftse borden, 19e eeuw + vijf Makkumer borden/schalen. Afmeting: Ø 16,5 - 22 cm. In goede staat.

Antieke Italiaanse schaal Ø 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.

Zeven antieke Delftse borden Ø 22 - 34 cm.
Startprijs 80 EUR

Zeven antieke Delftse Fayence borden. Divers, met restauraties. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met riviergezicht/pagode decor. Eén bord haarlijn + chip. Drie borden chips. Afmeting: Ø 14 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

Twee delen antiek Japans Imari porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Japans Imari porselein. 1x Vaas met tuin/goud en ribbel decor. 1x Stopfles met bloemvaas decor, hectagonaal. Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari kastkommen Ø 15,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kastkommen. Circa 1900. Eén kom randschade, rest goed. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Eén chip. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere Kang Xi en Queng Lung. Beschadigd. Afmeting: 8,5 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Chinees antiek Kantonees porselein. Bestaande uit; Grote gemberpot, gaaf. Grote dekselvaas, bovenrand gelijmd + deksel. En een kleine dekselvaas, beschadigd. Afmeting: 18 - 31 cm. In matig...

Twee delen oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein. 1x Celadon theekan, floraal/pompoen decor, craquelé glazuur. 1x Abrikoos met okerkleurig glazuur, chip. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...

2x 18e eeuws Chinees Imari
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...

Twee delen porselein
Startprijs 85 EUR

Twee delen Thüringen porselein. 1x K.P.M. figuur + 1x pronk dekselvaas. Floraal/goud/putti decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 20 - 24 cm. In redelijke staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van floraal gezaagd decor, met parelrand, greepjes met bloemen en geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: H.Hooijkaas, Schoonh...

Gouden hanger met granaat
Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger voorzien van een golvende rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte 26x13mm, incl. oog. ca 2,9 gram. In goede staat

Zilveren armband, ramskoppen
Startprijs 90 EUR

Fraaie zilveren armband, 925/000, met ramskoppen. Griekse armband met gepunnikte schakels en in het midden voorzien van scharnierende zilveren elementen met ramskoppen en een achtvormig element met fl...

Zilveren choker met emaille
Startprijs 90 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille. Getorst collier met in het midden een jugendstil element voorzien van vensteremaille, parels en een smaragd. Grootte element 58x54mm. 45 cm. ca 13,1 gram. Nieuw

Groot lot broches en hangers
Startprijs 90 EUR

Groot lot met diverse zilveren broches en hangers. Diverse modellen met o.a. Siam silver en een broche gemerkt ECO ART by Niekerk. Zilver ca 77 gram. Diverse gehaltes. En 2 plated broches.

Gouden hanger met carneool
Startprijs 90 EUR

Geelgouden hanger 585/000, met carneool. Ovale hanger voorzien van een opengewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte hanger 28x15mm, incl.oog. ca 2,2 gram. In goede ...

Gouden broche met granaat
Startprijs 90 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Staafbroche met 2 rijen geslepen granaten. 36x6mm. ca 3,2 gram. In goede staat

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Startprijs 90 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Antieke landkaart van Dordrecht
Startprijs 90 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Dordrecht. Handingekleurd. 17e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antieke reiswekker
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse historisme reiswekker van messing. Circa 1890. A.W. & Co. Freiburg. Opdraaiveer is goed. Behoeft wel reiniging. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Vier antieke eiken stoelen, 1930
Startprijs 90 EUR

Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese wierookbrander van brons met kylin koppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Familie Rose boeddha + bord
Startprijs 90 EUR

Twee delen antiek Chinees Familie Rose porselein. 1x Boeddha, gelijmd. 1x bord, floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Octagonale vaas met geisha's + bodemmerk. 1x 19e eeuwse kom met floraal/goud decor, minimale chips. 1x 18e Eeuws bord, floraal/goud decor, gelijmd. Afmeting: 19 - 23,5...

Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese koperen schaal op drie poten . Eén poot opnieuw genageld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20,5 - Ø 39,5 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Startprijs 90 EUR

Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...

Karaf met slijp/zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Kristallen schenkkaraf voorzien van slijpwerk en geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000, en een zilveren ketting tussen de karaf en de stop. 15x12x37cm. In goede staat.

Zilveren molen
Startprijs 100 EUR

Zilveren miniatuur molen, 835/000, op vierkant voet met bolpoten en voorzien van draaibare wieken. Eén wiek is wat beschadigd. Miniatuur is wat scheef. 5x5x10cm. ca 46 gram. MT.: Gebr. Rozendaal, Hoor...

Plated miniatuurklok
Startprijs 100 EUR

Plated miniatuurklok voorzien van een rond gecontourneerde wijzerplaat versierd met bloemen. Aan de rand van het klokje staat een tekst: O, there were flowers in Storrington. On the turf and on the sp...

Lot zilverwerk (3x), divers
Startprijs 100 EUR

Lot kristal met zilver, 833/000, met een specerijensetje met 3 kristallen bakjes, 15x15x14cm, een kristallen bonbonschaal, rond met geschulpte rand en voorzine van een zilveren beugel, ø16x16cm, diver...

Lot zilver divers
Startprijs 100 EUR

Lot divers zilver met een bord voorzien van een zilveren beugel met gegraveerd patroon, een zilveren vaasje in trompetvorm, een borrelglaasje met zilveren voet, een fotolijstje, flessenstop, deel van ...

Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR

Zilveren strooier, 925/000, op ronde voet met een gezaagde strooidop. MT.: Barker Ellis Silver Company, Birmingham, jl.:W:1971. ø6,5x18cm. ca 112 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt model voorzien van figuren en floraal decor, de knip is voorzien van 2 eikeltjes. De beugel is voorzien van een jasseronketting. Schoonhoven, jl.:J:1919. Voorz...

2 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen kristal met zilver, 833/000, een tazza met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet. ø13x23cm. En een ronde kristallen schaal met omgeslagen rand en een zilveren gecontourneerde...

Zilveren natfruitschep
Startprijs 100 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met een ronde gezaagde bak met bloemenrand en een voorstelling met figuren. Bevestigd aan een gekrulde steel met een opgelegd biedermeier element met putti en bekroond...

Zilveren garnituur
Startprijs 100 EUR

Zilveren nagelgarnituur op kristallen basement. 925/000. Engels nagelgarnituur met zilveren greep/heft, geplaatst op een basement met 2 potjes voorzien van zilveren deksels, wat uit model, en een zilv...

Zilveren olie-azijn set
Startprijs 100 EUR

Kristallen olie- en azijnset geplaatst in een zilveren houder, 833/000. Karaffen met ruit slijpsel en een kristallen geslepen dop geplaatst in een houder met zilveren houder en greep met parelrand. Ee...

Pandora armband
Startprijs 100 EUR

Zilveren pandora armband, 925/000, met 7 Pandora bedels. Deels gold plated. ca 32 gram, ø 66mm. Met rond Pandora slot. In zeer goede staat.

Zilveren dameshorloge met ketting
Startprijs 100 EUR

Zilveren hanghorloge met lange zilveren ketting, 800/000. Horloge met gefacetteerde rose kleurige rand met witte wijzerplaat voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een lange gourmetketting. leng...

Gouden broche
Startprijs 100 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een golvende vorm voorzien van een rand en opgelegd element met knopjes. Grootte 14x44mm. ca 2,3 gram. In goede staat.

Gouden oorstekers met granaat
Startprijs 100 EUR

Fijne geelgouden oorstekers, 585/000, met een ronde zetrand met bewerking, bezet met een rond gefacetteerde granaat. ø oorsteker 7 mm. Totaal ca 1,2 gram. In zeer goede staat.

Gouden oorstekers met bloedkoraal
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met bloedkoraal. Oorstekers met een bloemvorm bezet met een bloedkoraal. ø oorsteker 10 mm. ca 1,2 gram. In goede staat.

Zilveren zakhorloge
Startprijs 100 EUR

Zilveren zakhorloge met witte wijzerplaat en een zilveren horlogeketting. ø 43 mm. Functie niet getest.

Zilveren streeksieraden
Startprijs 100 EUR

Zilveren streeksieraden, 833/000, met 4 broches en een hanger. In goede staat. Totaal ca 20,8 gram.

Lot goud op zilveren sieraden
Startprijs 100 EUR

Lot goud op zilveren sieraden, met een dasschuif, een ring en 11 hangers, o.a. met zirconia's. ca 46,7 gram. In goede staat.

3-Rijige granaat armband
Startprijs 100 EUR

Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000, bezet met 3 granaten, met gouden eindstukken en veiligheid. Breedte 16 mm. 20 cm. In goede staat

Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Betsy Dom (Betsy Gelder). 1885 - 1936. Vaas met bloemen in art deco-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 63 cm. In goede staat.

H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startprijs 100 EUR

H.J. Doodkorte. 1842. Hollands dorp met figuren in de winter. Sepia op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR

G.P.A. Schmidt. Circa 1930. Dorpsgezicht Veere. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.

K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch havengezicht met figuren op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Startprijs 100 EUR

K. Hammond. Tweede helft 20e eeuw. Riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Riviergezicht met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 20 cm. In goede staat.

Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar
Startprijs 100 EUR

Qung Kyan. 1997. Oosterse School. Pagode Bagan Myanmar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Pluimvee bij Griekse ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.

J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

Jan Johannes van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met boerderij, beek, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Slapende man bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 36 x B 30,5 cm. In redelijke staat.

3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kruik met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Vissersboten langs de kust. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR

Rik Jager, 1955. 1933 - . Almelo. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 102 x B 72 cm. In goede staat.

H. Kleine, Moderne compositie
Startprijs 100 EUR

H. Kleine. 21e Eeuw. Moderne compositie/abstract. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR

Twee emaille kunstwerken. Jan de Valk. Abstracte composities. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 x B 31 cm + H 31 x B 35 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Startprijs 100 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

2x W.E.G. Bank, 2x Damesbustes
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse tekeningen. Door W.E.G. Bank, Haarlem, 1768. Dames bustes. Houtskool op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In redelijke staat.

Otto Coenders, Stilleven
Startprijs 100 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

J. Doeser, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startprijs 100 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 100 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.