Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Reparaties. Afmeting: 99 x 110 x 50 cm. In redelijke staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen bloempot met diverse facetten, beschilderingen in coulissen/goud decor, divers. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen republiek-stijl bord met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur, Sang de Boeuf. Bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.
Antieke bureauklok van bakeliet, met erotische voorstelling. Circa 1930. Met twee sleutels. Afmeting: 8 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met vissen decor + bodemmerk. Afmeting: H 12,5 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote Japans Imari porseleinen kraagvazen met ribbels en tuin decor. Afmeting: H 32 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met rood glazuur + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,7 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek boeddha figuur. Oosters. Shiva staande op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met soldaten, titel propartria. Zijkant met twee sierstukken. Achtdaags stil uurwerk. Ongereiningd. Afmeting: 94 x 40 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 7 x 41 x 37 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor in coulissen. Met bodemmerk. Eén schotel gekramd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 5 x Ø ...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
Grote trompet-vormige Chinees porseleinen vaas met krekel/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met vissen decor + zes tekens bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 25,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met steur/baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + randschades. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Fayence tabakspot met opschrift Havana en floraal decor. Met bodemmerk van Duyn. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.
Sierlijke grote ring, 585/000, met blauw spinel. Ring met een ovale kop versierd met hol gekrulde gouden elementen en bollen en in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel. Grootte kop...
Prachtige antieke zilveren theebus, Empire, schuitvormig model met filetranden en graveerwerk. MT.: onduidelijk, Den Haag jl.:a:1807-1809. 13x9x13cm. ca 364 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met landschap/figuur in de bergen aan meer decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren. Karabag. Beige/aardetinten. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, Afschari. Met vogels in boom decor. Blauw/rood. Afmeting: 186 x 141 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Decor met waterpartij, eenden en lelies. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Twee geelgouden ringen, 585/000, met jade. Een ring met een ovala cabouchon geslepen jade, breedte kop 15 mm. en een ring met een navette cabouchon geslepen jadesteen. Breedte kop 16 mm. ø 54-56, tota...
Unieke odeurflacon met een geelgouden dop, 585/000, in cassette. Fraaie gecontourneerd liggende odeurflacon, peervormig gecontourneerd en versierd met een grote uitgewerkte gouden kraag met graveerwer...
Gouden naaigarnituur, 585/000, 5 delig glad, voorzien van een vingerhoed, een naald, een priem, een naaldenkoker en een schaar met gouden grepen en een gouden schede. In zeer goede staat. 2,2cm-9cm. T...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...
Zes antieke Japans porseleinen borden met paradijsvogel/floraal decor. 19e Eeuw of ouder. Twee borden goed. Eén bord restauratie chip. Twee borden haarlijn. Eén bord gekramd. Afmeting: Ø 21,7 cm. In r...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rondom figuren in tuin decor. Baluster vormig. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pattipan met kostbaarheden decor + merktekens + bodemmerk. Afmeting: 3 x 16,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Grote 18e eeuwse Chinees porsleinen Queng Lung vleesschaal met tuin/zeegezicht decor. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met jade. Grote forse ring met een achtkantige kop en een ovaal cabouchon geslepen jade. Grootte kop 20x16mm. ø 59. Totaal ca 13,5 gram. In goede staat
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met bodemmerk. Twee kopjes met kostbaarheden decor, één kopje chips, één kopje haarlijnen. Twee kopjes met huis/vogel/floraal/tuin decor, beide...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Kostbaarheden + tuin decor. Eén bord gaaf, drie borden minimale chip, één bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met floraal decor. Twee kopjes haarscheur. Twee kopjes chips. Afmeting: H 7 x Ø 8,3 cm. In redelijk/goede staat.
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met gourmetschakels. Breedte 2,7 mm. Verschuifbaar in lengte. maximaal 63 cm. ca 16,6 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Reliëf. Afmeting: H 5,7 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Yixing, Kang Xi trekpotten. Floraal + Kang Xi symbolen. 1). Hengsel gelijmd + chips. 2). Deksel gelijmd + chips tuit. Afmeting: H 13 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met geel glazuur, landschap/tekst en goud decor. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. One Dollar biljet met twee signaturen, Andy Warhol met president Washington. Series 1957, S8266 170 A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm. In goede staat.
Jos Engbersen, Almelo. 2011. Portret Afrikaanse man met fez. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 70 cm. In goede staat.
Zware geelgouden herenring, 585/000, met onyx. Ring met een rechthoekige kop bezet met een rechthoekige onyx steen. Breedte kop 17 mm. ø 64. ca 8,8 gram. In zeer goede staat
Elegante geelgouden choker, 585/000, met granaat. Choker met jasseroncollier, 2 ovale, 1 ronde en een peervormige rozethanger bezet met granaten. ca 18,2 gram. lengte 41-44cm. In goede staat
Zilveren theebus, 934/000, ovaal model versierd met strijdende figuren met een geschulpte rand. Het scharnierende deksel is voorzien van een voorstelling met putti en floraal decor en werkt d.m.v. een...
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden collier met hanger, 585/000, met diamant. Fijn ankercollier voorzien van een bloemvormige hanger bezet met 8 roosgeslepen diamanten. ø hanger 13 mm. lengte 40-42cm. ca 2,6 gram. In goede st...
Antieke geelgouden medaillon, 585/000, zeskantig aan de voorzijde versierd met filigrainwerk en een schild. De achterzijde is voorzien van graveerwerk. Met glazen binnenkant. 23x45mm, inclusief oog. b...
Chinees porseleinen diepe schotel met witte draak in golven + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie goed. Eén met haarlijn. Eén met chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren en blauw gestippeld glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Collier van grote bloedkoralen, kaasvormig, bevestigd aan een geelgouden sluiting, zeskantig, langwerpig met bewerking. ø koralen ca 7 mm en 1x 10 mm in het midden. Lengte 41 cm ca 25,3 gram. In goede...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap decor. Eén bord meerder chips. Vijf borden minimale schilfers. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence knobbelvazen met floraal decor + bodemmerk A.P. + A.D. Eén vaas goed, één vaas gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.
Malcolm Cheape. 1964 - . Reddingsschip op droogdok. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 72 x B 48 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren theekan, 934/000, Empire, ovaal gecontourneerd model voorzien van een ebbenhouten greep en een deksel met een knop in de vorm van een hippokampus. MT.: T.G.Bentveld, Amsterdam, jl.:...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.