Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco bronzen aap (presse papier). Ontwerp Casimir Brau. 1878 - 1934. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht kastkommen. Circa 1880. Ongemerkt. Chinoiserie decor. Eén kom gelijmd. Afmeting: H 8,5 x Ø 18 cm. In redelijke/goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.
Twee kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met blauw glazuur + floraal/vogel en goud decor. Eén deksel chip + figuur opnieuw bevestigd. Beide vazen hebben gat in bodem voor ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met haan/vlinder in tuin decor. Bovenrand chips. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 28,5 - 34,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kom met konijn in landschap decor + bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bloemvaas/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande suikerpot met Familie Rose, floraal decor. Tevens roos op deksel. Chips aan roos. Afmeting: H 12,5 cm / Ø 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren in boot/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 17 cm.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
18 - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekselschaal met oren. Figuren in tuin/goud decor. Chip deksel. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 9 - 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met vlinder/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Fruitschaal + twee kommen. Landschap/floraal + goud decor. Afmeting: 19,5 - 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met keizerlijke figuren/pagode decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor + gecontournerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Acht Japans porseleinen borden. Divers. Onder andere Kakiemon-stijl, floraal decor. Bodemmerken. Afmeting: Ø 15 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met vijver/lelie en vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose trekpot met figuren/floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Hollandse zilveren kan, Lodewijk XV stijl, voorzien van ribben en een gecontourneerde bovenzijde versierd met floraal graveerwerk. De kan is voorzien van een ebbenhouten greep en is gep...
Twee geelgouden ringen, 585/000, met jade. Een ring met een ovala cabouchon geslepen jade, breedte kop 15 mm. en een ring met een navette cabouchon geslepen jadesteen. Breedte kop 16 mm. ø 54-56, tota...
Lotje goud, 585/000, met een letterbroche W, een dasspeld in de vorm van een kegel en een zodiac met scharpioen. ca 4,2 gram. In goede staat
Herkomst atelier Jan v.d. Leest. Wandelaar in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 53 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen Meissen figuur. Papegaai soort. Circa 1880 - 1920. Knauf merkteken. Stam en staart gelijmd + beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matige staat.
Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Verte eierschaal, figuren in tuin/konijnen decor, 18e - 19e eeuw, haarlijnen + chip. 1x 18e Eeuw, Familie Rose met figuren decor,...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempotten met floraal/goud decor + één onderschotel, beschadigd. Rest goed. Afmeting: 15 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen rituele lepel met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met draak/feniks decor. Met bijbehorende lepel. Haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, onderkant hengsel stukje af + haarlijnen in glazuur. En een vaasje met zilveren bovenrand theebus, floraal/vogel decor, goed,...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Grote Imari kom met tuin/goud decor, gelijmd. Amsterdams Bont kom met bloemkorf/goud decor, randschade. Afmeting: Ø 15,5 - 20,5 cm. In redelijke staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen schotels. 17e - 18e Eeuw. Queng Lung + Kang Xi. Vijf Kang Xi schotels met vogel decor, minimale chips. Twee Queng Lung schotels met pagode decor, goed. Afmeting: Ø 1...
Groot lot antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. 18e Eeuw. Divers. Bestaande uit: vijftien schotels + negen kopjes. Chips, haarlijnen en enkele goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen. 1x Knobbelvaas, floraal/paradijsvogel/goud decor. 1x Pijpvaas, floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.
Kapitale Japans porseleinen Imari schotel met tuin/pioenrozen/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 56 cm. In goede staat.
Chinese rituele bronzen wijnkan + zes Chinese muntstukken (met patina). Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.
Gouden naaigarnituur, 585/000, 5 delig glad, voorzien van een vingerhoed, een naald, een priem, een naaldenkoker en een schaar met gouden grepen en een gouden schede. In zeer goede staat. 2,2cm-9cm. T...
Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.
Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.
Jan van der Zee. 1898 - 1988. Signatuur rechts onder. Landschap met landarbeider. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Fayence vazen. Circa 1900. Bestaande Engelse pijpvaas met figuren/landschap decor, onduidelijk gemerkt. En een Delftse dekselvaas met boten/molen decor, circa 1900. Afmeting: 31 - 34 cm. ...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redel...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Zeer grote Familie Verte kom, 17e - 18e eeuw, geisha's in tuin decor. 1x 16e - 17e eeuwse kom met Chinese goden in zee decor + bodemmerk. 1x 1...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksels en onderschalen. Landschap/pagode decor. Eén deksel restauratie. Eén deksel haarlijn. Eén onderschotel twee chips. Afmeting: 13 - Ø 14 cm. I...
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren, op drie poten. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord gaaf, twee borden chips, één bord haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met tuin decor. Afmeting: 29 x 21 cm. In goede staat.
Elf delen divers antiek Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven kopjes + vier schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes goed, vijf kopjes schade of haarlijn, twee schotels goed, twee schotels...
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose kom met hert in floraal landschap + bodemmerk, minimale randschilfers. 1x Chinees kopje met vlinder/floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,3 - 16 ...
Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Schenkkan, putti met zeis, tuit + handgrip gelijmd. 1x Vaas met zilveren stop, figuur in landschap decor, bovenrand schade. Afmeting: 15 - 16 c...
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin decor, ribbels en tempelhond. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de commande trekpot met Europese figuren decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Twee schotels chip, twee schotels goed. Drie kopjes goed, twee kopjes chip. Eén kopje h...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes met blauw glas, empire, schuitvormige modellen met zaagwerk met bloemen, 2 grepen met parelrand en de ovale voet is voorzien van een florale bewerking. Vermoedelijk Leid...
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Goebel eenden uit 1970. Ontwerp G. Bochmann. Minimale chip mogelijk. Afmeting; 29 x 34 x 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met geisha's/zotjes in landschap decor. Met signatuur + tekst onder bovenrand. Afmeting: H 23 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke 18e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met vogel/floraal/goud decor. Tempelleeuw op deksel is vervangen door bronzen ananas. Verder in goede staat. Afmeting: H 62 cm.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén vaas gelijmd, slecht gerestaureerd. Eén vaas leeuw niet origineel. Afmeting: H 29 cm. In matig/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 17e Eeuw. Floraal met deels overlay floraal goud (later). Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 41 x Ø 21,5 cm. In matige staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen visborden met floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot. Kang Xi? Met floraal decor rondom en kostbaarheden decor op deksel. Minimale chips bovenrand + chip binnenrand deksel. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 31 cm. In goede staat.