Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse pendule , 1850
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Vijf antieke Chinese borden Ø 20,6 cm.
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Circa 1900. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 20,6 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.050 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1800. Couturier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 54,5 x 32 x 13 cm. In zeer goede...

Lot antieke Chinese schotels (5x)
Resultaat: 170 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

D. Hoenson, Landschap met Javaanse vrouw
Resultaat: 100 EUR

D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.

Gesigneerd Japans zijde-schilderij
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Japans zijde-schilderij. Vogel aan waterkant. Handgeschilderd op zijde. Gemengde techniek. Afmeting: H 18 x B 19 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 47 cm.
Resultaat: 120 EUR

Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

6x Cesca (Breuer) stoelen
Resultaat: 500 EUR

Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.

Hardhouten draaikruk
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.

ULCO, Surrealistisch landschap met reigers
Startprijs 200 EUR

ULCO. Glimmerveen. 1958 - . Surrealistisch landschap met reigers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Woelki, Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf
Startprijs 200 EUR

A. Woelki. 1908 - 1987. Düsseldorfer Schule. Gezicht op brug over de Rijn bij Düsseldorf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1850
Resultaat: 130 EUR

Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse hangvitrine, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vazen, H 34,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijgers in landschap/kylin koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

David Bles, Studie
Resultaat: 300 EUR

David Bles. 1821 - 1899. '46. Studie. Vijf potlood tekeningen in bladgouden lijst. Tekening op papier. In goede staat. Afmeting: H 21x B 27 cm.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van vrouwen aan het vis vangen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Mahonie commode, 1870
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelgebogen commode
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Art Deco bureauklok, 1925
Resultaat: 60 EUR

Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Negen antieke Japanse schotels/borden Ø 12,5 - 19 cm.
Resultaat: 100 EUR

Negen antieke Japanse schotels/borden. 19e Eeuw. Landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eén schotel gelijmd. Afmeting: Ø 12,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Twee oude armleunstoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Houtskool tekening, Studie koeien in landschap
Startprijs 150 EUR

Houtskool tekening. Circa 1900. Studie koeien in landschap. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startprijs 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vier antieke Japanse kommen
Resultaat: 80 EUR

Vier antiek Japans porseleinen kommen met bodemmerk. Floraal decor. Divers. Onder andere; Kutani. Grote kom randrestauratie, verder in goede staat. Afmeting: 16 -26 cm.

Antiek schrijfbureau, 1920
Startprijs 225 EUR

Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 207 x 140 cm.
Resultaat: 950 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 167 x 205 cm.
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels. 1x 18e Eeuw met tuin decor + bodemmerk, chips + haarlijn. 1x 19e Eeuw met Familie Rose/floraal/goud decor, zes tekens bodemmerk, haarscheur + chips. A...

Perzisch kleed, 245 x 140 cm.
Resultaat: 90 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinese oude Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38,8 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.

Bronzen beeld, Voluptueuse naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Resultaat: 140 EUR

Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 42 cm.
Startprijs 150 EUR

Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Deiana met boog
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bloempot in fontein-vorm
Resultaat: 375 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.

Twee antieke Boheemse dekselpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Boheemse dekselpotten van kristal. Druivenrank decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antieke KPM dekselvaas
Startprijs 1.250 EUR

Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Delftse schotels Ø 35 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt; De Klaauw. Minimale randschade. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Lot tegels/Bijbelse voorstelling (17 st.)
Resultaat: 190 EUR

Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas tegeltableau
Resultaat: 330 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands Fayence tegeltableau. 12-Pas. Met afbeelding van platbodems op volle zee. Minimale randschade. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Pronk dekselschaal
Resultaat: 160 EUR

Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.

Lot porseleinen paarden
Resultaat: 100 EUR

Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Resultaat: 120 EUR

Antiek Japans theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: theepot, suikerpot, twee melkkannen, mocca kan, roomkom, zes borden, tien kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede st...

Lot Hollands aardewerk (3x)
Startprijs 60 EUR

Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Villeroy & Boch borden. Circa 1900. Landschap/figuren decor. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

Antiek Duits porseleinen figuur, 1930
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke majolica jardiniere, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Kleine Meissen spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Antiek Hollands karabijn
Resultaat: 400 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.

Messing bureau kanon
Resultaat: 110 EUR

Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Oude kruisboog
Resultaat: 150 EUR

Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 1.600 EUR

Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...

Zilveren schaal
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal model met een omgeslagen gezaagde gecontourneerde rand. Geplaatst op een ovale voet met filetrand. De schaal is voorzien van 2 scharnierende grepen. MT.: A. de Groot Bo...

A.J. Berry, Katwijkse bomschuiten met vissersvolk
Resultaat: 100 EUR

A.J. Berry. Circa 1920. Katwijkse bomschuiten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Odeurflesje met gouden dop
Resultaat: 100 EUR

Odeurflacon met gouden kraag en dop, 585/000. in cassette. Fraaie rechthoekig gecontourneerde flacon met een rechthoekig verlopende gouden kraag en dop, versierd met graveerwerk. De flacon is voorzien...

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Resultaat: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1738
Startprijs 640 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom met drijfwerk versierd met floraal decor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. 25x12x8cm. Sneek, 1738. ca 203 gram. In goede staat

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startprijs 130 EUR

Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Antieke klok, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke eiken klok met intarsia. Voor de Engelse markt. Circa 1900. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. H 27,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Plasgezicht met opvliegen de eenden
Resultaat: 150 EUR

Gé Nijhuis. Wijlen Enschedese galeriehouder. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot, H 9x Ø 18,3 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met geritste gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Zilveren trommel met onderschotel
Resultaat: 650 EUR

Zilveren trommel met onderschotel, 833/000 rond model met scharnierend deksel. De trommel en schotel zijn allebei versierd met filetranden. MT.: zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: 1945-1946. ø18x...

Zilveren mosterdpot
Startprijs 80 EUR

Mosterdpot van kristal met zilver, 833/000. Geslepen mosterdpot geplaatst op een 8-kantige voet met graveerwerk. Met een zilveren greep en een zilveren kraag en dop met graveerwerk. 13x9x18cm. Deksel ...

Zeven Chinese kopjes Ø 7,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zeven 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kopjes met decor van kempvissen. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, H 14,5 x Ø 13 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Plated miniatuurklok
Startprijs 100 EUR

Plated miniatuurklok voorzien van een rond gecontourneerde wijzerplaat versierd met bloemen. Aan de rand van het klokje staat een tekst: O, there were flowers in Storrington. On the turf and on the sp...

Zilveren doos
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doos,800/000, plat heupmodel, sigarettenkoker, voorzien van een ribdecor. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. 13x8x1cm. ca 166 gram. In goede staat

Chinese cup van jade met salamander
Startprijs 150 EUR

Chinese jade cup met salamander. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd ster en cirkeldecor. Voorzien van een gecontourneerde steel met gestanste bewerking. MT.: onduidelijk jl.:i1868. 16 c...

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 30 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Zilveren tasje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren tasje, 925/000, in de vorm van een portemonnee voorzien van een lijnen bewerking. Het tasje heeft een klipsluiting en voorzien van een ketting met draagoog. MT.: onduidelijk, Birmingham, jl.:...

Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 4.250 EUR

Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Twee zilveren beugeltassen
Startprijs 80 EUR

Twee tassen met zilveren beugels, 833/000, een tas met een opengewerkte halfronde beugel met bloemendecor en een ketting. Voorzien van een zwarte tas, en een rechthoekig gecontourneerde beugel met rib...

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...

Karaffen set met zilver
Startprijs 250 EUR

Karaffen set met zilver, 800/000, Ovaal zilveren blaadje, op 4 klauwpootjes met zilverenhouders en greep, allen versierd met een floraal bewerkte rand en bewerkte klauwpoten. Met 2 ovaal geslepen kara...

Chinese Familie Rose vaas, H 35,4 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.

Zilveren garnituur
Startprijs 100 EUR

Zilveren nagelgarnituur op kristallen basement. 925/000. Engels nagelgarnituur met zilveren greep/heft, geplaatst op een basement met 2 potjes voorzien van zilveren deksels, wat uit model, en een zilv...

Twee delen Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...